GVB Twisters Cheerleaders naar voorronde NK Cheerleading
Zaterdag 3 januari 2015 (50 sec)
BARENDRECHT – Op 1 februari is het zo ver, dan nemen de dames van het All-Star Cheerleading team van GV Barendrecht deel aan de eerste voorronde van het NK Cheerleading. Als ze tijdens de eerste en tweede voorronde eindigen bij de eerste 3 dan plaatsten ze zich voor het NK Cheerleading 2015 in juni van dit jaar.
GVB Twisters
De GVB Twisters zullen meedoen aan de categorie “All-girl groepstunt senior”, dit houd in dat ze met 5 dames (14+) 1.30min lang verschillende stunts achter elkaar doen. Het zijn stunts waarbij de meiden elkaar optillen en in de lucht gooien op de beat van snelle opzwepende muziek. Door de stunts zo strak en foutloos mogelijk uit te voeren hopen ze op een plaats bij de eerste 3.
Open training
Op maandag 26 januari vind een open training plaats in de GVB Turnhal (Flensburg 5) van 19.30u tot 21.30u waarbij iedereen mag komen kijken, zodat de dames kunnen oefenen voor publiek. Ook is dit natuurlijk een leuke kennismaking voor iedereen die geïnteresseerd is in de sport All-Star Cheerleading.
Recent nieuws
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025