Nieuwe trainer/coach voor Binnenland Heren 1
Zaterdag 16 augustus 2014 (45 sec)
BARENDRECHT – CBV Binnenland heeft Arjan de Bruin aangesteld als nieuwe trainer/coach voor Aarnoudse Binnenland Heren 1. Arjan is een ervaren trainer/coach met een indrukwekkende basketbal cv.
Hij heeft met diverse teams op verschillende niveaus (van eredivisie tot rayon) gewerkt en heeft een groot basketbalhart. Plezier in het spelletje, hard trainen en voldoening halen uit een goed resultaat is waar hij zijn motivatie uit haalt. Hij is een goede trainer/coach, die de ontwikkeling van talentvolle jeugd stimuleert en ervaren spelers beter kan maken. Maar bovenal een open, eerlijk en geweldig persoon waar Aarnoudse Binnenland Heren 1 een heel veel plezier aan gaat beleven.
Oefenwedstrijd tegen Amerikaanse college team!
Aanstaande woensdag 20 augustus speelt Binnenland Heren 1 een oefenwedstrijd in sporthal de Driesprong tegen een Amerikaans college team (Global Sports USA). De wedstrijd in Sporthal de Driesprong (Marijkesingel 22, Barendrecht) vangt aan om 19:30.
Arjan de Bruin nieuwe coach pic.twitter.com/wH5MHhG686
— Binnenlandheren1 (@Binnenlandheren) August 9, 2014
Recent nieuws
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025