Nieuwe trainer/coach voor Binnenland Heren 1
Zaterdag 16 augustus 2014 (45 sec)
BARENDRECHT – CBV Binnenland heeft Arjan de Bruin aangesteld als nieuwe trainer/coach voor Aarnoudse Binnenland Heren 1. Arjan is een ervaren trainer/coach met een indrukwekkende basketbal cv.
Hij heeft met diverse teams op verschillende niveaus (van eredivisie tot rayon) gewerkt en heeft een groot basketbalhart. Plezier in het spelletje, hard trainen en voldoening halen uit een goed resultaat is waar hij zijn motivatie uit haalt. Hij is een goede trainer/coach, die de ontwikkeling van talentvolle jeugd stimuleert en ervaren spelers beter kan maken. Maar bovenal een open, eerlijk en geweldig persoon waar Aarnoudse Binnenland Heren 1 een heel veel plezier aan gaat beleven.
Oefenwedstrijd tegen Amerikaanse college team!
Aanstaande woensdag 20 augustus speelt Binnenland Heren 1 een oefenwedstrijd in sporthal de Driesprong tegen een Amerikaans college team (Global Sports USA). De wedstrijd in Sporthal de Driesprong (Marijkesingel 22, Barendrecht) vangt aan om 19:30.
Arjan de Bruin nieuwe coach pic.twitter.com/wH5MHhG686
— Binnenlandheren1 (@Binnenlandheren) August 9, 2014
Recent nieuws
-
BVV Barendrecht viert 100-jarig bestaan en ontvangt Waarderingsoorkonde: “Voor iedereen die zich inzet voor BVV”
Donderdag 12 februari 2026
-
16 feb: Begin werkzaamheden Kilweg: Eén rijbaan per richting definitief afgesloten, geluidsscherm langs de weg
Vrijdag 6 februari 2026
-
Automobilist botst op paal langs Dierensteinweg na ongeval op rotonde
Woensdag 4 februari 2026
-
Schoolgebouw aan Petrus Camperstraat krijgt anti-kraak woonruimtes voor jongeren uit Barendrecht
Woensdag 4 februari 2026
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026