Margo Stolk voorgedragen als derde wethouder van EVB
Zaterdag 23 april 2022 (36 sec)
BARENDRECHT – Echt voor Barendrecht (EVB) draagt Margo Stolk voor als derde wethouder in het college van B&W. Zo werd tijdens een extra algemene ledenvergadering op 22 april besloten.
Stolk was de afgelopen vier jaar gemeenteraadslid namens EVB en is op dit moment manager Dienstverlening bij de gemeente Nissewaard. Bij deze gemeente is zij dertien jaar werkzaam. Daarvoor was zij ook vele jaren verbonden aan de gemeente Barendrecht.
Voordracht
Indien de gemeenteraad positief besluit over de voordracht, bestaat het college daarna uit burgemeester Veldhuijzen en drie wethouders van EVB. Lennart van der Linden en Dirk Vermaat werden al op 7 april beëdigd. Naar een vierde wethouder wordt nog gezocht, voor deze vakwethouder voor het Sociaal Domein loopt een sollicitatieprocedure.
Foto: Echt voor Barendrecht
Recent nieuws
-
OM eist 14 jaar cel en tbs in Barendrechtse zedenzaak: Verdacht van seksueel misbruik bij 31 kinderen
Vrijdag 16 januari 2026
-
Gemeente zet kerstboominzameling toch door met twee alternatieven: Inzameling en ophalen
Vrijdag 9 januari 2026
-
UPDATE: Kerstboominzameling dit jaar geannuleerd, extreem druk bij de buitendiensten
Donderdag 8 januari 2026
-
Geen kermis op Koningsdag 2026 en bezoekersaantal voor feest op Doormanplein gehalveerd
Woensdag 7 januari 2026
-
Kerstboominzameling uitgesteld naar woensdag 14 januari: €0,50 per boom
Dinsdag 6 januari 2026