CBS Het Kompas rent voor FunRundeKuip!
Vrijdag 17 april 2015 (35 sec)
BARENDRECHT – 16 Enthousiaste kinderen uit groep 7b van CBS Het Kompas hebben op Tweede Paasdag meegedaan aan FunRundeKuip. Dit is een groot evenement in, bij en door de Kuip, georganiseerd door Stairway4life.
Rennen voor goede doelen
De kinderen hebben 1600 meter gerend voor de goede doelen Feyenoord Foundation, ErasmusMC en het Ronald MC Donaldhuis. Hiervoor hebben ze sponsors gevraagd hen te helpen.
School Charity Award
We hebben 300 euro opgehaald en daarmee ook de School Charity Award gewonnen! Een wisselbeker, eigen beker en voetbalkaartjes voor Feyenoord. Het was een onvergetelijke en fantastische ochtend!
Ook op 2e Paasdag was onze school sportief bezig! 16 sportieve kinderen uit groep 7b hebben, begeleid door de ouders…
Posted by CBS Het Kompas Barendrecht on maandag 6 april 2015
Recent nieuws
-
Boa constrictor kronkelt over straat aan de Kempenaar, wie mist zijn slang?
Woensdag 1 oktober 2025
-
Man gegijzeld, aangereden en mishandeld vanaf parkeerplaats aan Henry Dunantlaan
Woensdag 1 oktober 2025
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025
-
Jaya’s aan ‘t Vlak al weken gesloten, winkel leeg en logo weggehaald
Dinsdag 30 september 2025
-
Automobiliste zonder rijbewijs morst drinken, raakt afgeleid en rijdt lantaarnpaal omver langs Dierensteinweg
Zondag 28 september 2025