Leerlingen Calvijn vermaken kinderen van Het Kompas en De Ark
Woensdag 11 februari 2015 (52 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Zowel kinderen van basisschool Het Kompas als die van De Ark zijn afgelopen maandag vermaakt door leerlingen van het Calvijn Groene Hart. Groep 8 van Het Kompas won een middag sporten en op De Ark werden poppenkastvoorstellingen verzorgd.
Sportmiddag
Floor Prikker uit groep 8 van basisschool Het Kompas was dit jaar een van de gelukkige winnaars van Calvijn Groene Harts Sinterklaaskleurwedstrijd. Zij mocht daarom afgelopen maandag samen met haar hele klas komen genieten van een sportmiddag, geheel verzorgd door docente lichamelijke opvoeding van Calvijn. De kinderen hebben genoten van de bijzonder sportactiviteiten en na afloop natuurlijk ook van het lekkers dat de kers op de taart vormde.
Poppenkastvoorstelling
Afgelopen maandag hebben de mavo-examenkandidaten van Calvijn Groene Hart weer een poppenkastvoorstelling verzorgd op basisschool de Ark. Ditmaal ging het verhaal over Alice in Wonderland.De Calvijnleerlingen gebruikten niet alleen de traditionele handpoppen, maar speelden zelf ook als pop of personage mee. Zowel de kleutertjes als de examenkandidaten zijn weer een bijzondere, geslaagde ervaring rijker.
Foto’s
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025