Felicitaties aan alle geslaagde leerlingen uit Barendrecht!

BARENDRECHT – Honderden leerlingen van middelbare scholen uit Barendrecht zaten gisteren (Woensdag 13 juni 2018) op het verlossende telefoontje met de examenuitslag te wachten. In onderstaand overzicht staan alle geslaagden van de middelbare scholen in Barendrecht. Aan alle leerlingen die al zijn geslaagd: Van harte gefeliciteerd! Voor iedereen die nog een keer aan de bak moet tijdens de herkansing: heel veel succes toegewenst!

Heb je een leuke foto gemaakt van een geslaagde uit Barendrecht? Stuur de foto (naam + felicitatie) in naar BarendrechtNU en zie je foto met felicitatie hier terug!

Direct naar de geslaagden van: Dalton Lyceum, CSG Calvijn, Focus Beroepsacademie, Edudelta College

Geslaagden eerste tijdvak

Calvijn Groene Hart

Calvijn Groene Hart is heel trots op haar leerlingen en feliciteert de geslaagden* van harte. De personeelsleden wensen alle leerlingen die nog een examen in het Tweede Tijdvak zullen maken, heel veel succes! (* Deze namenlijst kan in verband met de AVG nog aangepast worden.)

Vwo

Floor Adriaansens, Yasmin Akrout, Jan Barnard, Nikki Bierens, Sander Boer, Guus Capel, Patricia Chan, Hod Cohen, Inge Dekkers, Isabelle Don, Shamaya Franx, Marjon Freijssen, Norbert van Genderen, Stefan Hagendijk, Bente Heij, Thomas Hill, Eline Hoedemaker, Simone van der Hoek, Jamilla Huizer, Mart van Kampen, Demi Karijowiredjo, Romy Kievit, Megan Knape, Charlotte Kooman, Gaby van Leeuwen, Dirk Leeuwenburgh, Marit Leeuwenburgh, Tom Meijer, Joris Milot, Merel Moerkerken, Kim Mulder, Margot Mulders, Dominique Nab, Luuk van Oosten, Jorina Peene, Fu-Lei Pott, Danique Richelle, Sten de Roon, Tessa de Roon, Kyra Rozendaal, Robert Scholman, Noeri Schravesande, Minoesch Sonbeek, Luuk van der Steen, Adriaan Teunissen, Sebastiaan Wachtberger, Samsor Wali en Robin Wijntjes

Havo

Britt van Adrighem, Saara Amenna, Nick Arema, Cristian Baan, Stefan Beenen, Sanne Blok, Esther den Boef, Ivan Booster, Noah van Bronckhorst, Rico van Bronckhorst, Thomas Dekker, Cashmira Dihal, Jody Dolman, Joost van Eck, Boudijn van Es, Bas Feelders, Kily Gomes Fernandes, Mark Groeneveldt, Romy Hennequin, Timo Hoek, Chanille Hupsel, Bas Jongekrijg, Isabel Jumelet, Aaisja Khealiram, Zeynep Kiliç, Sidney Koorevaar, Gabry van Kooten, Tommie Korsten, Nikita Kosten, Levi Kruijt, Daniel Kumic, Floor de Kwant, Hanna Looi, Anne Luijendijk, Lauren Mallant, Abigaël de Moor, Iris van der Nol, Kristel Noordzij, Daan Nootenboom, Eva van Oosten, Yentl Otterspeer, Mylan Polder, Jarmo Poot, Colin Poppelaars, Cody Put, John Reinsma, Loïs Reugebrink, Lisanne Ridderbos, Sophie Rienstra Emma van Rikxoort, Randy Ruijtenberg, Maurice Schimmer, Julian Scholte, Erwin Sitaram, Steven Slaa, Andrew Slagtand, Deveny Snijders, Tamara Speelmeijer, Thomas Striekwold, Anik Terlouw, Lotte Veldhoen, Esmée van Velzen, Rody Verveer, Yesmay Verwater, Marit van Vliet, Dhaniel de Vries, Jildou van der Weele, Glenn Westra, Alyssa van Wijk, Patrick de Wit, Jesse Wolleswinkel, Melissa Zandstra en Arjen Zwaal

Mavo

Nika Akemann, Eva Baks, Moisés Batista, Raúl Bhattoe, Niek Biemond, Florianne Boekenstijn, Quinlan Borremans, Nanna Bos, Jorine Boudewijn, Wouissal Boulghalegh, Sanne den Braber, Laura Bronmans, Jelle Bruijgoms, Floris Dekker, Evy Diepenbroek, Didi Diets, Jet Erkens, Abidin Eryigit, Noa Ettema, Sjaraf Farax, Sanne Forman, Gilano Ganpat, Astrid Gegamian, Sylvano Goedhart, Lucas Groothuizen, Bart Hanselman, Thijs den Hartog, Isabelle van der Have, Noah Hogendoorn, Mike Hoogendoorn, Iris IJsselstein, Allard Janssen, Enes Kabadayi, Tuana Kaleli, Salah Kelâoui, Tess de Koning, Fleur Kooiker, Dylan Kostense, Levi Krijgsman, Suzanne Krijgsman, Sanne Kuipers, Julia Lambooij, Yentle van Leeuwen, Rosalie van Luijk, Imani Lupgens, Isabella Mijnals, Sacha Mudde, Jesse Nab, Jaydee Napo, Ivan Peters, Hassan Rabhi, Chris Reedijk, Demi Riesmeijer, Diego Rodgers, Quinten Rosinda, Eva Ruseler, Danny Schepers, Rowen Schuijt, Lars Simons, Ruby Slort, Thomas Stoltz, Patrick Stout, Jeffrey Stouten, Suzella Struik, Daniël Troost, Sam Usmany, Juliëtta Verboon, Sandra Visscher, Jelena Vitkovic, Nadine de Vries, Chanel van der Waal, Madelief van der Wal, Jamie Wigmans, Denise Wijtman, Pim van Willigen, Emiel Witte, Aymane Zaïdi en Sven Zuidgeest

Dalton Lyceum

Het team van Dalton Lyceum Barendrecht feliciteert haar geslaagden en wenst alle herkansers heel veel succes!

Mavo

Anay Alakhramsing, Aleyna Arslan, Aman Asarfi, Seher Bani, Jeroen Barkmeijer, Iris van Beek, Louáne van Belle, Puck van Bennekum, Jaime Bestebreurtje, Ian Bos, Kelvin Bos, Finn Brouwer, Gina Dakriet, Damian Dubois, Jessie van den Engh, Ilayda Esen, Roos Frank, Esmee van Gestel, Gigi van Hemert, Kiona Henzel, Giovanni van den Heuvel, Laurens Hofman, Eldar Hrnjcic, Djairo Jansen, Batu Kock, Bente König, Silvia de Koning, Guus Konings, Jordy Kool, Senna Kornet, Nino van Krimpen, Teun Loggen, Martin Mange, Fabian Micetic, Ferdi Monster, Marijana Muslim, Michelle Naeijé, Jasmijn Oldenhuis, Max Oskam, Yvo Pors, Willemijn Prillevitz, Angeli Ramlal, Mitchel Reints, Davey Rip, Crystal Shao, Safa al Shuroufi, Paramvir Singh, Nathan Sitoris, Jay Smit, Aram Solati, Ivana Starcevic, Jennifer van der Stek, Zenne Talman, Wesley Tarmond, Maurice Tjan, Sam Verduijn, Valentijn Verhagen, Luuk Verhoeckx, Jalou Versloot, Mitchell Visser, David van der Vlies, Laurence van Vliet, Chantal Voet, Chris de Vos, Lotte de Vries, Andjelo Vukmirovic, Sean Wagner, Charlotte van der Weck, Sherlyn Wielkens, Ciaran van Wieringen, Manon Wijnbelt, Chimène Williams, Meike van der Windt, Femke de Wit, Mahdihe Zahidi

Havo

Savanne Beekman, Anna de Been, Stijn de Beer, Kim van Bekkum, Skender van Bemmelen, Sandy Bentvelzen, Nova Blonk, Victor Boere, Annelies Boom, Yanick van der Borght, Zain Bouziane, Laura Broers, Thomas Brons, Felice Busropan, Nika de Callafon, Nino Carletto, Giselle Crezee, Kim Daalhuizen, Aïcha Daghrir, Fabian van Dijk, Pim van Donge, Feline van Doorn, Melissa van Drunen, Max Dubbeldam, Bodanique Duiker, Bart van Eck, Iris Elfferich, Randjana Gangaram-Panday, Felicity van Gemerden, Ruben van Gemeren, Aimée ten Geuzendam, Myrthe van der Giessen, Nino Goedemoed, Dion de Goeij, Natalie Grgić, Robin Grootendorst, Majda Harbouch, Jordy Helmijr, Tibo van Hemert, Luke Hoogmoed, Gijs Huppertz, Sanne IJsselstein, Davy Jansen, Dylan Jongenelis, Baran Kapici, Layla el Khamisy, Loudi Knip, Celina Kool, Beau Koppenaal, Timon Korpershoek, Linda Kouveld, Coen de Kruijf, Milou van Laarhoven, Raoul Langendoen Arts, Keanu van der Linden, Lars Lissenberg, Thomas Loose, Lars Lucardie, Nilam Mahmudi, Jelte Markus, Liam Meijer, Charlene Meijer, Eva de Mol, Jurian de Moor, Imane Moussane, Ardy Muilwijk, Céline Nijhove, Stefan Nijssen, Gerben Noordzij, Kim Onnink, Rick Oudshoorn, Loran Ouwerkerk, Floyd Peeters, Luuk van der Pol, Scott Pols, Sherwien Ramoe, Daniël Randazzo, Kirsten van der Ree, Renée Reedijk, Donne Reichardt, Kevin Rip, Lukas Rol, Mègan de Roo, Aman Samoedj, Shivan Sanchit, Tim Santcroos, Pieter Scheepe, Iris Schippers, Manon Schmid, Lisa Schoonebeek, Lisa Schriek, Megan Shao, Stella Sickens de Wal, Albert Simons, Damini Sital, Kaj Slobbe, Gwen van der Sluis, Ian Stadthouders, Pascalle Sterk, Wim van Strien, Ediz Tıkız, Jamie Tjoe-A-On, Lars van Tooren, Vera Vankan, Zino van der Velden, Bernd Verbeek, Anne Verhagen, Quinty Verschoof, Sterre Veth, Niels de Visser, Agnes Vos, Dennis van der Wal, Koen de Wert, Lucas Wilson, Thijs Wind, Cameron Winkelman, Jette Wisbrun, Max van der Woude, Jannick Wouters, Warda Zeijpveld

Atheneum

Floris Alderliesten, Suzanne Backer, Marjolein Bakker, Thomas Bakker, Maryse Barends, Meja Berkman, Noa Bokslag, Lars Brakenhoff, Adriaan Brands, Daan Brienen, Marlinde van Cappellen, Natascha de Clercq, Noa van Frankfoort, Mike Goddijn, Esmée Golz, Brent van der Hilst, Dylan van ‘t Hout, Lisanne Huisinga, Gideon Jaape, Arshaad Kalloe, Chelsey Kret, Nino Lageweg, Tijmen Leen, Sabine de Man, Celine Marsé, Esmee van Meijeren, Michelle van Meijeren, Emma Monster, Lisa Muller, Doesjka Nederhof, Freija Neumann, Joran Neyen, Merel Oomens, Robin Plaisier, Stijn Post, Gino van der Putten, Shivam Ramkisoen, Ellenoor Rijn, Robin Scheurwater, Beau Slobbe, Yannicke Sloots, Peer Sluijs, Linda Smaak, Maaike Smit, Evi Smits, Nova Soomer, Noah van Spingelen, Britt Stolk, Geert Timmerman, Alan Tinkhof, Paddy Winkelhuijzen, Daan Zwaal, Rick van der Worm, Marloes van Zee,

Gymnasium

Tessa Berrevoets, Tim Engelman, Iris Erpelinck, Lise Onnink, Ciara Rouss, Jill Straatman, Lisa Veerman

Focus Beroepsacademie

De school heeft besloten om geen lijst van geslaagden te publiceren ivm de AVG wetgeving. Wel wil de school graag alle geslaagden feliciteren: “Wij feliciteren onze geslaagde leerlingen met hun diploma! Bijna 100% geslaagd na het eerste tijdvak. We zijn trots op jullie!

Edudelta College

Nog niet beschikbaar (volgt zsm)



Bekijk hier meer artikels uit de categorie Onderwijs



« | »