Koningsspelen 2018 op Sportpark de Bongerd
Vrijdag 20 april 2018 (29 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vandaag (Vrijdag 20 april 2018) vonden door heel Nederland de Koningsspelen plaats. Op sportpark de Bongerd trapte Het Kompas vanochtend (Vrijdag 20 april 2018) af met het meezingen en dansen van het Koningsspelen lied ‘Fitlala’. Vervolgens zijn de kinderen in groepen aan de slag gegaan met verschillende sporten en spellen.
Tegelijkertijd waren leerlingen van de Groen van Prinsterer ook op de Bongerd, zij hielden de Koningsspelen op en rond de atletiekbaan. Op beide locaties hielpen sportklas leerlingen van Calvijn Groene Hart bij de begeleiding van de spellen.
Volgende week donderdag houden de openbare basisscholen uit Barendrecht de Koningsspelen op de Bongerd.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026
-
Zaterdag 13 juni: Veteranendag Barendrecht in Oude Dorpskern
Woensdag 10 juni 2026
-
Fatbike controleactie op het gemeentehuisplein, startschot van landelijke campagne
Woensdag 10 juni 2026
-
Jongeren op de vlucht voor politie tijdens The Hunt
Zaterdag 6 juni 2026
-
Drie personenauto’s volledig uitgebrand op bedrijventerrein Bijdorp
Vrijdag 5 juni 2026