Dalton bedankt alle belangstellenden voor mooie Open Dag
Dinsdag 30 januari 2018 (49 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen vrijdag, 26 januari, heeft het Dalton Lyceum zijn jaarlijkse Open Dag gehouden voor belangstellende leerlingen en hun ouders. Bij deze gelegenheid hebben heel veel ouders met hun kind of kinderen de school bezocht. Daarbij kregen zij een inkijkje in tal van activiteiten, lesvormen en de wijze van leerlingbegeleiding en ondersteuning.
Bezoekers hebben daarbij zichtbaar nieuwsgierig en belangstellend kennis kunnen nemen van onder andere de mogelijkheden van technasium, gymnasium, keuzevakken als kunstklassen, filosofie en versterkt talenonderwijs Engels (VTO).
Die kennis konden zij vooral ook opdoen van de leerlingen van de school zelf. Heel veel eigen leerlingen waren aanwezig om ouders en hun zoon of dochter te woord te staan of rond te leiden door de school. Of om mee te doen met muziek, tekenen, dans en drama. Dan krijg je informatie uit de eerste hand en proef je de sfeer in zo’n school.
Dalton wil daarom de vele bezoekers, maar zeker ook haar medewerkers en vooral ook de leerlingen bedanken voor een prachtige Open Dag.
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025