Dalton leerlingen halen €5.400 op voor het goede doel
Dinsdag 18 april 2017 (34 sec)
BARENDRECHT – Leerlingen uit H3 en V3 van het Dalton Lyceum hebben geld opgehaald voor het goede doel. Leerlingen ontvingen vorige maand een microkrediet om verschillende bedrijven op te richten.
Binnen deze bedrijfjes werden projecten uitgevoerd waar geld mee werd opgehaald, waaronder het organiseren van een technologie uurtje in een bejaardenhuis, koekjes bakken op school, dagboekjes maken en een honden uitlaatservice.
Goede doel
Vorige week donderdag was de afsluiting van het project . In totaal werd er €5.400,- opgehaald voor “Day for Change” t.b.v. het sociaal en financieel onderwijsprogramma in Senegal.
Peter Timmers, directeur DLB: “Wij zijn hartstikke trots op onze leerlingen en we danken de Rabobank voor gulle en professionele ondersteuning.”
Foto: Dalton Lyceum
Recent nieuws
-
Personen op treinspoor Vaanplein, burgemeester verplaatst demonstratie naar parkeerplaats Achterzeedijk
Dinsdag 24 juni 2025
-
Zaterdag 28 juni: Open Tuinen Dag in Barendrecht
Dinsdag 24 juni 2025
-
Online supermarkt Flink breidt uit naar Barendrecht
Dinsdag 24 juni 2025
-
Aanhouding in onderzoek naar mogelijke brandstichting woning Tjalk
Maandag 23 juni 2025
-
Kinderen met zeldzame ziekte racen tijdens ZZF RIB Rally in snelle boten over de Oude Maas
Zondag 22 juni 2025