‘Thuis in Bloemen’ gaat sluiten op de Middenbaan, uitverkoop bij bloemenwinkel
Zaterdag 12 juli 2025 (44 sec)
BARENDRECHT – ‘Thuis in Bloemen’ zal over ongeveer 2 maanden de deuren sluit van de (bloemen) winkel aan de Middenbaan 94A / Onderlangs 4b in Barendrecht. Eind juni werd aangekondigd dat de winkel zal gaan sluiten. Josette en Vera: “Wij gaan met pijn in ons hart om persoonlijke redenen na bijna 9 jaar stoppen met onze winkel. Dit zal begin van het najaar zijn.”
De sluiting van de winkel is gepland voor zaterdag 20 september. Tot die tijd is er een uitverkoop. Producten worden momenteel met korting verkocht: “Nu 40 % korting op manden, potten, vazen, glas, arrangementen en woonaccessoires. Zijde bloemen 30 % korting. Planten 30% korting. Uitgesloten zijn de bloemen & bloemen taartjes” Klanten die nog cadeaubonnen van de winkel hebben, kunnen deze alleen de komende periode tot de sluiting nog gebruiken.
Thuis in Bloemen is op dinsdag t/m vrijdag geopend van 9:00 tot 17:30 uur en op zaterdag van 9:00 tot 17:00 uur (gesloten op zondag en maandag).
Recent nieuws
-
20 juni: Midzomer Festival 2026 Carnisse Veste met braderie, gratis kermis, optredens en vuurwerkshow
Zaterdag 30 mei 2026
-
Automobilist onder invloed ramt geparkeerde auto’s aan de Arent Maertensvliet en wordt aangehouden: “Ik weet nergens van”
Vrijdag 29 mei 2026
-
6 en 7 juni: Open dagen bij Maasoever Spoorweg
Woensdag 27 mei 2026
-
Vechtpartij bij Oude Maas, slachtoffer gewond geraakt aan het hoofd
Dinsdag 26 mei 2026
-
FOTO’S: Roparun doorkomst Barendrecht 2026
Maandag 25 mei 2026