La Fresko sluit deuren van restaurant aan het Onderlangs
Donderdag 19 oktober 2023 (54 sec)
BARENDRECHT – Restaurant La Fresko aan het Onderlangs in het centrum van Barendrecht sluit deze week de deuren. Vrijdag, zaterdag en zondag is het restaurant met Griekse en Italiaanse maaltijden nog open, daarna sluit het restaurant definitief.
De onderneming werd de afgelopen periode ter overname aangeboden aan andere geïnteresseerden, maar voor zover bekend is er geen koper/opvolger voor La Fresko.
Dimitri en Natasja van La Fresko: “Wij hebben de afgelopen jaren met veel liefde en plezier jullie verwelkomt in ons restaurant. We hebben veel mooie mensen leren kennen en er goede vriendschappen aan over gehouden. Helaas moeten wij jullie mededelen dat we er voor hebben gekozen om onze deuren te sluiten. Na vele mooie maar ook zware momenten (overstroming, coronacrisis, inflaties enz enz) zijn wij hard toe aan een beetje rust en een nieuwe uitdaging in ons leven. Het is tijd voor iets nieuws.”
“Wij hopen jullie nog even te zien voordat wij gaan sluiten. Tot slot willen wij iedereen enorm bedanken voor jullie vertrouwen in ons, voor alle leuke praatjes , goede tips en mooie gesprekken.”
Foto via: Google Streetview
Recent nieuws
-
Zaterdag 2 december: Gratis strooizout afhalen op gemeentewerf aan de Londen
Vrijdag 1 december 2023
-
Politie valt met heftruck bedrijfspand binnen op bedrijventerrein Bijdorp
Vrijdag 1 december 2023
-
95-jarige vrouw overleden bij waterongeval met scootmobiel in Kooiwalbos
Woensdag 29 november 2023
-
Waarderingsspeld voor Peter Schaap en Astrid Kleinschmidt voor jarenlange inzet Danceclub The Hit
Zondag 26 november 2023
-
Twee auto’s rijden over rotondes op Kilweg: Alcoholmobilist en in slaap gevallen bestuurder
Zondag 26 november 2023