Gall & Gall ‘t Vlak blijft voorlopig ook gesloten na brand bij Domino’s
Vrijdag 16 juni 2017 (33 sec)
BARENDRECHT – Slijterij Gall & Gall aan ‘t Vlak zal voorlopig gesloten blijven. De winkel liep afgelopen weekend rook en roetschade op door een brand bij de Domino’s Pizza. De rook van deze brand kwam in naastgelegen winkels en bovengelegen woningen terecht.
Bij de Domino’s Pizza vestiging zelf wordt nog gewerkt aan het herstel. De deuren zullen ook hier de komende tijd gesloten blijven.
Nieuwe winkel
“Onze hele winkel moet leeggehaald worden“, aldus de Gall & Gall: “het goede nieuws is dat als we weer open gaan dat in een hele nieuwe winkel gebeurt. Ik hoop u allen dan graag weer terug te zien en zal blij zijn u weer te kunnen helpen.“
Recent nieuws
-
95-jarige vrouw overleden bij waterongeval met scootmobiel in Kooiwalbos
Woensdag 29 november 2023
-
Waarderingsspeld voor Peter Schaap en Astrid Kleinschmidt voor jarenlange inzet Danceclub The Hit
Zondag 26 november 2023
-
Twee auto’s rijden over rotondes op Kilweg: Alcoholmobilist en in slaap gevallen bestuurder
Zondag 26 november 2023
-
Volle treinen verwacht: Week lang minder treinen vanaf station Barendrecht
Zondag 26 november 2023
-
Komende weken groot onderhoud aan asfalt in Barendrecht: Nacht- en dagafsluitingen tijdens werkzaamheden
Vrijdag 24 november 2023