Video 1990: Opening uitbreiding Hooimeijerfabriek
Vrijdag 16 oktober 2015 (35 sec)
BARENDRECHT – In 1990 was Hooimeijer nog een echt Barendrechts bedrijf, met grote plannen voor de toekomst. Er moest daarom weer een uitbreiding geopend worden. Bas Romeijn maakte een videoverslag van de beelden die toentertijd zijn gemaakt.
Laatste uitbreiding
Achteraf gezien bleek het de laatste uitbreiding van Hooimeijer in Barendrecht te zijn geweest. Het filmpje is samengesteld op basis van de opnamen die Joost Hooimeijer jr. indertijd van dit feestje maakte.
Burgemeester M. Th. van de Wouw verzorgde op verzoek van directeur G.P. van Bergeijk de openingshandeling. Daarna zien we het gezelschap van genodigden een rondgang door het nieuwe fabrieksdeel maken en napraten in de kantine. Oud personeelsleden zullen in dat gezelschap nog veel bekenden voorbij zien komen.
Video: Bas Romeijn, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025