Paaseieren zoeken in de Oranjespeeltuin
Zaterdag 4 april 2015 (21 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vanochtend (Zaterdag 4 april 2015) hebben zo’n 140 kinderen (en ouders) paaseieren gezocht in de Oranjespeeltuin. Om elf uur ging het hek open en stormden de kinderen naar binnen.
Gouden eieren
Als je twee eieren in dezelfde kleur had gevonden mocht je een chocolade-ei ophalen. Voor de vinders van de vijf verstopte gouden eieren was er een extra verassing. De vier vriendelijke (hulp)paashazen verstopten de eitjes en hielpen de zoekende kinderen op weg.
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025