Verdachten aangehouden voor uitgeven van vals geld in Barendrecht
Woensdag 3 december 2014 (52 sec)
OOSTVOORNE – Drie mannen van 21, 23 en 27 jaar uit Rotterdam zijn in verband met het uitgeven van vals geld aangehouden. De drie zouden de afgelopen weken in onder meer Numansdorp, Alblasserdam, Barendrecht en Oostvoorne met valse briefjes van 50 euro hebben betaald.
Valse briefjes
In een aantal gevallen mislukten de pogingen, maar in enkele gevallen werden de valse briefjes geaccepteerd. De recherche van de politie in de Hoeksche Waard startte een onderzoek dat naar de drie verdachten leidde.
De 21-jarige man en zijn 23-jarige metgezel werden op 25 november op heterdaad betrapt toen ze in een winkel Oostvoorne met een vals biljet betaalden. De mannen wisten niet dat agenten hen in het oog hielden en de aanhouding van het duo volgde direct. Met de aanhouding van de twee mannen was het onderzoek niet klaar. De identiteit van een derde verdachte werd bekend en zijn aanhouding volgde op 2 december. De 21-jarige en de 27-jarige verdachten zitten vast; de 23-jarige is na verhoor heengezonden. Hij blijft wel verdachte. De politie zet het onderzoek voort en meerdere aanhoudingen worden niet uitgesloten.
Recent nieuws
-
Proef met afsluitingen bij dubbele rijstrook van Kilweg: Gemeente verwacht minder geluidsoverlast
Vrijdag 27 januari 2023
-
Mishandeling op fietspad Sweelincklaan: Slachtoffer in de rug getrapt door 2 personen op scooter
Maandag 23 januari 2023
-
21km kabel gestolen tussen de 7.000 zonnepanelen bij waterzuiveringsinstallatie aan de Achterzeedijk
Vrijdag 20 januari 2023
-
December 2022: Straatroof Riederpad, 7 mishandelingen en afname van fietsendiefstal
Woensdag 18 januari 2023
-
Twee auto’s in brand op parkeerplaats aan de Schubertdreef
Maandag 16 januari 2023