Nienke Timmer van CAV Energie actief op Paralympisch EK in Wales
Dinsdag 26 augustus 2014 (47 sec)
BARENDRECHT – [Video] Vorige week woensdag (20 augustus) liep Nienke Timmer van CAV Energie Barendrecht de 100 meter op het Paralympische EK in Swansea (Wales). Enige tijd geleden was Nienke Timmer nog wheeler, maar na een herclassificatie werd ze loper en plaatste zich voor het EK. Ze debuteerde hier met een vierde plaats én een nieuw Nederlands Record van 18.05 seconden. Dat scheelde ongeveer één seconde met de nummer drie van deze wedstrijd.
Nienke: ‘Ik vind het al heel wat dat ik hier sta. Het is mijn eerste EK en ik geniet er vooral van. Ik heb vandaag (Dinsdag 26 augustus 2014) mijn best gedaan.’
200 meter
Op donderdag 21 augustus vond de 200 meter plaats, hier deed Nienke ook aan mee. Tijdens deze wedstrijd eindigde ze eveneens op de 4e plaats, hierdoor zat een medaille er helaas niet in. Ze behaalde wel opnieuw een persoonlijk record van 39.37 seconden: ‘Twee nieuwe records op een EK vind ik best uniek. Dat is gewoon hartstikke gaaf. ‘
Fotografe: Helene Wiesenhaan Photography
Video: Paralympic Games, BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025
-
13-jarige jongen door leeftijdsgenoten beroofd tijdens verkoop van merkkleding aan de Schoener
Vrijdag 16 mei 2025
-
Lego-dief bij Intertoys Carnisse Veste: Grote doos speelgoed over alarmpoortjes getild
Vrijdag 16 mei 2025
-
Mannen plunderen kledingcontainer van Opnieuw&Co aan de Portlandse Baan
Vrijdag 16 mei 2025
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025