Fietsenstalling met camerabewaking in gebruik genomen bij de Middenbaan
Donderdag 4 juli 2024 (57 sec)
BARENDRECHT – De gratis bewaakte fietsenstalling aan het Achterom is vandaag (Donderdag 4 juli 2024) officieel geopend door wethouder Dirk Vermaat. De fietsenstalling met camerabewaking moet er aan bijdragen dat bezoekers veilig en makkelijk de fiets kunnen stallen in het centrum. In de stalling is plaats voor zo’n vijftig fietsen.
De fietsenstalling ligt vlakbij de Middenbaan tussen het Achterom en de Mr. Lohmanstraat. Dit terrein wordt de komende tijd nog niet opnieuw ingericht, daarom is deze plek volgens de gemeente geschikt om voor een proefperiode van twee jaar de bewaakte fietsenstalling te plaatsen. Na het eerste half jaar evalueert de gemeente het gebruik, de ervaringen en kosten van deze stalling.
Wethouder Dirk Vermaat zette vandaag (Donderdag 4 juli 2024) als eerste zijn fiets in de bewaakte stalling: ‘Ik hoop dat inwoners veel gemak en plezier van de nieuwe stalling hebben. En als de stalling er ook aan bijdraagt dat er geen fietsers meer over de Middenbaan sjezen, is dat een mooie bijkomstigheid.’
Camerabewaking
De fietsenstalling is voorzien van camerabewaking waarbij uitsluitend het terrein van de fietsenstalling wordt opgenomen. Bij diefstal en/of vernieling kan aangifte gedaan worden bij de politie. De politie kan vervolgens de camerabeelden opvragen.
Recent nieuws
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026
-
Vrachtwagen belandt naast oprit A15 bij de Dierensteinweg
Vrijdag 18 september 2026
-
Taakstraf voor vrouw (33) na dodelijk ongeval op A15 Barendrecht: “Onvoorzichtig en onoplettend gereden”
Donderdag 17 september 2026