NS hervat 10-minuten dienstregeling vanaf station Barendrecht tijdens spits
Vrijdag 8 december 2023 (50 sec)
BARENDRECHT – Vanaf 10 december gaat de nieuwe dienstregeling van de NS in. In de nieuwe dienstregeling zijn meer treinen vanaf station Barendrecht opgenomen. Op maandag t/m donderdag zullen er in de spits per uur 6 Sprinters richting Rotterdam en 6 richting Dordrecht vertrekken.
Momenteel rijden er nog 4 treinen per uur richting Rotterdam en 4 per uur richting Dordrecht. Eind 2021 begon de NS met deze 10-minuten dienstregeling, maar vanwege problemen met de personele bezetting en (toen nog) tegenvallende reizigersaantallen (vanwege corona) werd dit aantal weer teruggedraaid naar vier per uur. Vanaf aanstaande maandag worden dit er 4 dagen in de week weer 6 per uur per richting.
Dienstregeling met uitzonderingen
De sprinter tussen Dordrecht en Rotterdam Centraal vertrekt dus iedere 10 minuten op maandagen t/m donderdagen (vrijdag en weekend niet) en alleen in de spits is de 10-minuten dienstregeling van kracht. Daarnaast is er nóg een uitzondering op de nieuwe dienstregeling: Vanaf 25 december tot en met 5 januari rijdt NS een vakantiedienstregeling. In deze periode zullen de meeste treinen volgens de weekenddienstregeling rijden.
Recent nieuws
-
BeSolar vertrekt van Middenbaan, schoonheidssalon Beausain gaat van de Middenbaan naar ‘t Vlak
Woensdag 12 februari 2025
-
Voor €44.441 aan schade rond jaarwisseling 2024-2025 in Barendrecht
Woensdag 12 februari 2025
-
PostNL haalt binnenkort 6 van de 32 brievenbussen weg uit Barendrecht
Woensdag 12 februari 2025
-
Verdachte aangehouden voor poging tot woninginbraak aan het Willem-Alexanderplantsoen
Maandag 10 februari 2025
-
Geldboete van €1450 voor beschonken automobilist die auto crashte op Kilweg
Woensdag 29 januari 2025