Burgemeester opent kunstexpositie over Koningspaar
Maandag 28 april 2014
(39 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – [Foto’s] Op dinsdag 22 april 2014 heeft Burgemeester van Belzen in aanwezigheid van de Barendrechtse kunstenaressen Annemiek den Boer en Yolande Jongenotter, een kleine expositie van schilderijen van Zijne Majesteit Koning Willem Alexander en Hare Majesteit Koningin Maxima op feestelijke wijze geopend. De schilderijen met een afmeting van 80 x 80 cm staan opgesteld in de hal van het gemeentehuis.
In zijn openingstoespraak gaf de burgemeester aan trots te zijn dat beide kunstenaressen, inwoners van de gemeente Barendrecht, op een dergelijke treffende wijze het koningspaar had geschilderd. In hun dankwoord gaven Annemiek den Boer en Yolande Jongenotter aan beiden ieder op hun eigen manier en in hun eigen stijl het Koningspaar hebben geschilderd. Gezien de reactie van de aanwezigen is dit uitstekend gelukt. De schilderijen zijn tot 17 mei tijdens de openingstijden van het gemeentehuis te bezichtigen.
Fotograaf: Ingezonden / Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Herinrichting schoolplein De Zeppelin aanstaande
Donderdag 25 februari 2021
-
Wethouder met bewoners in gesprek over ontmoetingsplekken voor jongeren bij Bachlaan en Riederpark
Donderdag 25 februari 2021
-
Van Belzen: “Door de politie flink ingegrepen op het Havenhoofd, Carnisse Veste en Middeldijkerplein”
Maandag 22 februari 2021
-
Extra klaslokalen voor Groen van Prinsterer door uitbreiding Hof van Maxima
Zondag 21 februari 2021
-
14 en 15-jarige uit Rotterdam met wapens op zak aangehouden op het Havenhoofd
Vrijdag 19 februari 2021