Parkeerverbod langs deel Binnenlandse Baan tijdens werkzaamheden voor De Kruidenmeester
Zondag 1 september 2019 (54 sec)
BARENDRECHT – Tijdens de werkzaamheden voor het nieuwbouwproject De Kruidenmeester aan de Kruidentuin is een parkeerverbod ingesteld op een gedeelte van de parkeerplaatsen langs de Binnenlandse Baan. Na de bouwwerkzaamheden zal het parkeerverbod weer worden opgeheven.
“Het parkeerverbod wordt ingesteld om een zo overzichtelijk mogelijke verkeerssituatie te behouden. De bewoners van de Binnenlandse Baan hebben hierdoor ook beter zicht bij het op- en afrijden van het perceel“, aldus het verkeersbesluit van de gemeente Barendrecht. Het verbod is alleen op maandag t/m vrijdag van kracht tussen 8:00 en 17:00 uur.
Het stuk fietspad langs de Binnenlandse Baan, aan de zijde van de Kruidentuin, is momenteel ook niet beschikbaar. Er ligt een tijdelijk wandelpad, fietsers dienen hier af te stappen.
Verkeersbesluit
Hoewel het theoretisch mogelijk is (en moet zijn) om bezwaar te maken tegen een verkeersbesluit, heeft de gemeente Barendrecht het betreffende verkeersbesluit pas afgelopen week (op woensdag 28 augustus) gepubliceerd, terwijl het besluit al op 1 augustus is genomen en inmiddels ook van kracht is. De verbodsborden zijn al geplaatst. Bezwaar maken kan tot 6 weken na het besluit.
Zie ook: Nieuw ontwerp voor appartementencomplex Kruidenmeester met 21 appartementen
Recent nieuws
-
Tankwagen en auto gekanteld op A15, hoofdrijbaan richting Rhoon thv Smitshoek volledig afgesloten
Zaterdag 29 augustus 2026
-
29 aug: Zomerfeest voor kinderen bij De Kleine Duiker
Vrijdag 28 augustus 2026
-
Brand bij verborgen tentenkamp in bosgebied langs A15 Vaanplein
Donderdag 27 augustus 2026
-
Politie deelt beelden van verdachten van fatbike straatroof aan Van Beuningenhaven
Zondag 23 augustus 2026
-
Bedreiging met vuurwapen, zwaarbewapende politie eenheid gaat woning binnen aan Olmenwede
Vrijdag 21 augustus 2026