Kerstlunch bij scouting Beelaerts van Blokland
Vrijdag 28 december 2018 (46 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen weekend werd bij scoutinggroep Jhr Beelaerts van Blokland de traditionele kerstlunch gehouden. ‘s Morgens maakten de bevers kerstboomversiering en fruitspiesjes. De welpen zorgden voor lampionnen van melkpakken terwijl de verkenners de keuken in gingen om zelf soep en pastasalade te maken.
De rowans planten de door het Rozenpakhuys gesponsorde kerstbomen en zorgden alvast voor een gezellig kampvuur.
Om half 1 kwamen er veel ouders die ook allerlei lekkere hapjes meegenomen hadden. Zoals gebruikelijk stond er op het grasveld een lange rij tafels waar iedereen een bord kon vullen met zoete en hartige lekkernijen. Tot slot konden de kinderen een stokbroodje bakken boven het kampvuur terwijl de ouders gezellig toekeken.
Wilt u en uw kind ook deelnemen aan deze gezelligheid? Kijk dan op de website van de scouting of neem contact op via info@scouting-bvb.nl want er is bijna altijd plaats voor nieuwe jeugdleden en er zijn ook weer vacatures voor leiding, groepsbegeleider en praktijkbegeleider.
Recent nieuws
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026
-
Nieuw op de Middenbaan: Huidtherapeut Derméa Clinic
Woensdag 21 januari 2026
-
Spaanse Bar Carino binnenkort nieuw op ‘t Vlak
Dinsdag 20 januari 2026
-
OM eist 14 jaar cel en tbs in Barendrechtse zedenzaak: Verdacht van seksueel misbruik bij 31 kinderen
Vrijdag 16 januari 2026
-
Gemeente zet kerstboominzameling toch door met twee alternatieven: Inzameling en ophalen
Vrijdag 9 januari 2026