21 dec: Oproep voor wandelaars van ‘Bethlehem in Barendrecht’
Dinsdag 18 december 2018 (45 sec)
BARENDRECHT – Voor de 7e keer mag stichting Hart voor Barendrecht op vrijdag 21 december 2018 de kerstwandeling ‘Bethlehem in Barendrecht’ organiseren. Iedereen is van harte welkom om mee te doen. Deelname is gratis.
Er kan tussen 18.30 tot 19.15 uur worden gestart vanaf de parkeerplaats bij sporthal Aksent (Bachlaan 12), de wandeling duurt ongeveer 45 minuten. Omdat het aantal parkeerplaatsen beperkt is, roept de organisatie de wandelaars op om indien mogelijk – per fiets of openbaar vervoer (busnummer 84, halte Muziekplein) naar het startpunt te komen.
Kerstwandeling
De wandelaars worden via een sfeervol verlichte route door de Muziekwijk, langs levensechte taferelen geleid die het Kerstverhaal uitbeelden. Het thema van deze kerstwandeling is ‘Hoor de engelen zingen!’. De route wordt muzikaal opgeluisterd door zingende Maria’s en een enthousiast engelenkoor.
Aan het eindpunt worden wandelaars getrakteerd op warme chocomel en kan worden geluisterd naar en worden meegezongen met de gelegenheidsband die klassieke en moderne kerstliederen ten gehore gaat brengen.
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025