Hond aangereden op Erkens-Akker, automobilist doorgereden
Woensdag 5 december 2018 (51 sec)
BARENDRECHT – Gistermiddag (Dinsdag 4 december 2018) rond 17:20 uur is een hond door een auto aangereden op de hoek van de Erkens-Akker en van Koetsveld-Akker in Barendrecht. Het dier raakte lichtgewond aan zijn voorpoot (foto).
De aanrijding gebeurde bij de groenstrook aan de zijkant van de weg. “De aanrijding heb ik zelf zien gebeuren reed mij voor de sokken. Gebeurde op de groenstrook bij Erkens-Akker“, aldus het baasje van de hond. De hond kwam tijdens het uitlaten vanaf de groenstrook terug naar zijn baasje toen tegelijkertijd de auto aan kwam rijden en tegen de hond aan reed.
De eigenaar van de hond is nu op zoek naar de bestuurder van de auto: “Zou de eigenaar van een donkere (zwarte of donkerblauwe) Volvo C70 type 2000 zich kunnen melden gezien het feit dat u mijn hond heb aangereden en niet even de moeite heb genomen om uit te stappen maar gewoon bent doorgereden de van Koetsveld-Akker op.” Bent/kent u de bestuurder? Neem dan contact op met BarendrechtNU om met elkaar in contact te komen.
Recent nieuws
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026
-
Vrachtwagen belandt naast oprit A15 bij de Dierensteinweg
Vrijdag 18 september 2026
-
Taakstraf voor vrouw (33) na dodelijk ongeval op A15 Barendrecht: “Onvoorzichtig en onoplettend gereden”
Donderdag 17 september 2026