Gelukswandeling voor bewoners Borgstede
Donderdag 20 september 2018 (50 sec)
BARENDRECHT –In het kader van de Beweeg week zijn er woensdagmiddag 14 bewoners van Borgstede op pad gegaan om het geluk te zoeken. Met ‘rolstoel duwers’ van Present, het Mannenkoor en familieleden en een aantal vrijwilligers van Borgstede ging de groep rond 14.30 uur op pad!
De wandelaars hadden mooi weer en er werd volop van genoten.
Buitenoord
Verschillende bewoners waren nog nooit in het Buitenoord park geweest en kwamen er niet over uit gepraat dat al dat moois zo dichtbij Borgstede ligt. Het geluk werd die middag gevonden doordat we langs een huis kwamen waar een baby was geboren: “De trotse vader kwam zijn 3 weken oude zoontje aan ons laten zien ,wat wij natuurlijk erg leuk vonden.”
Als u dit stukje leest en u denkt wat leuk ik zou ook wel als duwer mee willen lopen,schroom dan niet en neem contact op met m.beekman@laurens.nl “Als we meer duwers hebben kunnen er nog meer bewoners mee genieten van al het moois wat Barendrecht te bieden heeft!“
Recent nieuws
-
Woonwinkel Haco opent nieuwe winkel in Barendrecht
Vrijdag 3 oktober 2025
-
Boa constrictor kronkelt over straat aan de Kempenaar, wie mist zijn slang?
Woensdag 1 oktober 2025
-
Man gegijzeld, aangereden en mishandeld vanaf parkeerplaats aan Henry Dunantlaan
Woensdag 1 oktober 2025
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025
-
Jaya’s aan ‘t Vlak al weken gesloten, winkel leeg en logo weggehaald
Dinsdag 30 september 2025