Voetbalkamp een groot succes, Fundagen en Olympisch dorp aan het eind van de zomervakantie
Dinsdag 24 juli 2018 (1 min, 1 sec)
BARENDRECHT – De buurtsportcoaches van Marlyne In&Outdoor hebben voor kinderen van 7-12 jaar in de eerste week van de zomervakantie een voetbalkamp georganiseerd. Zeventig kinderen hebben zich vorige week op Sportpark de Bongerd vermaakt tijdens de techniektrainingen in de ochtend en o.a. levend tafelvoetbal, bubble voetbal, zaalvoetbal en een FIFA toernooi in de middag.
Rob Storm, manager van Marlyne In&Outdoor, is erg enthousiast: “Het is super leuk om te zien dat onze vakantieactiviteiten steeds meer publiek trekt. Waar we vorig jaar nog 48 deelnemers mochten verwelkomen, is het aantal nu al naar 70 deelnemers gegaan. We merken zelfs dat mensen hun vakantie erop afstemmen. Het is elke keer weer leuk om te zien hoe snel kinderen contact met elkaar maken tijdens onze activiteiten. Natuurlijk proberen we de kinderen tips te geven tijdens de techniektrainingen, maar het plezier en de FUN onderdelen staan centraal.”
Fun dagen en Olympisch Dorp
In de laatste week van de zomervakantie vinden de FUN dagen (20, 21, 22 aug) en het Olympisch Dorp (donderdag 23 aug, 10:00 – 15:30) plaats. O.a. een bezoek aan Jeugd vakantieland, een Olympische sportdag en de nieuwe survivalbaan staan dan op het programma. Voor deze week zijn er nog een paar beschikbare plekjes beschikbaar. Opgeven kan via marlyneinenoutdoor.nl
Recent nieuws
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026
-
Vrachtwagen belandt naast oprit A15 bij de Dierensteinweg
Vrijdag 18 september 2026
-
Taakstraf voor vrouw (33) na dodelijk ongeval op A15 Barendrecht: “Onvoorzichtig en onoplettend gereden”
Donderdag 17 september 2026