Jayda (11) uit Barendrecht zingt en danst met ‘Kinderen voor Kinderen’ voor de Koning
Dinsdag 24 april 2018 (44 sec)
BARENDRECHT – De 11-jarige Jayda uit Barendrecht mocht vorig week vrijdag in Twello optreden voor Koning Willem-Alexander. Ze deed dit tijdens de officiële opening van de Koningsspelen als lid van het koor van Kinderen voor Kinderen. In aanwezigheid van de Koning werd het lied ‘Fitlala’ gezongen, uiteraard werd daarbij ook het dansje uitgevoerd.
Het is het tweede jaar op rij dat Jayda tijdens de uitvoering van het officiële Koningslied mag optreden voor de Koning. De Koningsspelen zijn een gezamenlijk, actief en sportief Oranjefeest voor alle basisschoolleerlingen in Nederland.
Jayda
Jayda zit inmiddels voor het tweede jaar bij het Kinderen voor Kinderen (KvK) koor, zo vertelt een trotse moeder. Vorig jaar mocht ze al een stuk solo zingen in het Luxor Theater in Rotterdam en ze was eerder dit jaar op TV te zien bij kinderzender ZAPP. Momenteel werkt ze met het KvK koor aan nieuwe muziek.
Recent nieuws
-
Drie minderjarigen aangehouden en 5 brommers in beslag genomen bij politieactie Achterzeedijk
Donderdag 19 juni 2025
-
Bouwvakker gewond bij val van hoogte op bouwplaats Vrouwenpolder
Woensdag 18 juni 2025
-
21 juni: Midzomerfestival in winkelcentrum Carnisse Veste
Dinsdag 17 juni 2025
-
Ruzie in recreatiegebied Oude Maas, groot mes in bosjes aangetroffen, man gooit met barbecue
Maandag 16 juni 2025
-
Autobrand aan het Scharwater
Maandag 16 juni 2025