Eind 2018 meer veiligheidsmaatregelen en betere doorstroming op Portlandse Baan
Zondag 25 maart 2018 (48 sec)
BARENDRECHT – De gemeente gaat nog dit jaar de uitrit van de parkeergarage Carnisse Veste aanpassen, maar daarnaast is de gemeente van plan meer veiligheidsmaatregelen door te voeren over de gehele Portlandse Baan.
Deze maatregelen worden eind 2018 tegelijkertijd gerealiseerd met het herasfalteren van de Portlandse Baan.
Update nov 2018: De gemeente Barendrecht heeft laten weten dat de werkzaamheden zijn uitgesteld naar ‘begin 2019’.
Auto’s, bussen en fietsers
De maatregelen moeten de verkeersveiligheid en (bus)doorstroming gaan verbeteren. Zo zullen er ’50km drempels’ worden aangelegd en krijgen de bushaltes ‘buskommen’. Hierdoor hoeft de bus niet meer op de rijbaan te wachten, maar kan deze in een inham passagiers laten in/uitstappen. Ook zal er extra verlichting langs de weg worden geplaatst.
Voor fietsers zal de opstelruimte in het midden van de weg bij de Korte Koedoodsedijk worden verbreed.
Zie ook:
Foto: Plan voor verbetering uitrit parkeergarage Carnisse Veste: Extra invoegstrook langs Portlandse Baan – https://t.co/haDcNfih8G #PortlandseBaan #Barendrecht
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) March 7, 2018
Recent nieuws
-
OM eist 14 jaar cel en tbs in Barendrechtse zedenzaak: Verdacht van seksueel misbruik bij 31 kinderen
Vrijdag 16 januari 2026
-
Gemeente zet kerstboominzameling toch door met twee alternatieven: Inzameling en ophalen
Vrijdag 9 januari 2026
-
UPDATE: Kerstboominzameling dit jaar geannuleerd, extreem druk bij de buitendiensten
Donderdag 8 januari 2026
-
Geen kermis op Koningsdag 2026 en bezoekersaantal voor feest op Doormanplein gehalveerd
Woensdag 7 januari 2026
-
Kerstboominzameling uitgesteld naar woensdag 14 januari: €0,50 per boom
Dinsdag 6 januari 2026