Dalton leerlingen houden sponsorloop voor Roparun teams
Vrijdag 2 juni 2017 (40 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Brugklasleerlingen van het Dalton Lyceum hebben vanochtend (Vrijdag 2 juni 2017) een sponsorloop gehouden ten behoeve van de Roparun. De afgelopen weken hebben leerlingen sponsorgeld opgehaald.
De gehele opbrengst komt ten goede aan de Roparunteams Taxi Bakker Runners (11) en Running Blind (130).
Sponsorloop
De leerlingen hebben vanochtend, verspreid over twee groepen, in een half uur tijd zoveel mogelijk rondjes gerend op de atletiekbaan van sportpark de Bongerd. Door het warme weer moesten de hardlopers worden geholpen om het hoofd koel te houden, gelukkig waren daar de vele klasgenoten en docenten die maar al te graag hielpen bij het gooien van water en natte sponzen.
Na afloop bleek dat er zo’n €5.000 is opgehaald voor de Roparun, binnenkort wordt de definitieve opbrengst bekend gemaakt.
Zie ook: Feest in Barendrecht tijdens Doorkomst Roparun: Activiteiten en foodtrucks op gemeentehuisplein
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
19 – 23 mei: Zwemvierdaagse in Inge de Bruijn Zwembad
Zaterdag 17 mei 2025
-
24 mei: Activiteiten en live demonstratie schaapscheren bij De Kleine Duiker
Zaterdag 17 mei 2025
-
Politie deelt foto van overvaller zonnestudio Middenbaan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Man in scootmobiel aangereden en daarna geslagen bij ongeval aan Binnenlandse Baan
Zaterdag 17 mei 2025
-
Scholier geslagen en van fatbike bestolen bij school aan de Dierensteinweg
Vrijdag 16 mei 2025