Tweede CupCakeCuptalent op Groene Hart
Dinsdag 13 september 2016 (46 sec)
BARENDRECHT – Afgelopen vrijdag kwam een cameraploeg brugklasser Hajar Nejmi, leerlingen van het Groene Hart, verrassen. Zij kreeg in de klas te horen dat ze door is naar de selectiedag van het televisieprogramma CupCakeCup. Deze dag vindt plaats op 18 september in het Amsterdamse Vondelpark.
Hajar zit in een tweetalige havo-/mavo-brugklas en volgde op het moment van de overval een dramales. Zij stond door de dramaopdracht al letterlijk in het middelpunt van de belangstelling en die belangstelling werd natuurlijk alleen maar groter, zodra de cameraploeg het lokaal in kwam.
De CupCakeCupwinnares van vorig jaar, Carmen Boekee, mocht de cheque die het toegangsbewijs voor de CupCakeCupselectiedag vormde, aan Hajar overhandigen. Dat was extra bijzonder aangezien ook Carmen leerling is van Groene Hart. Hajar was enorm verbaasd en blij verrast, waardoor ze eigenlijk ook niet meer wist wat ze moest zeggen. De school is uiteraard zeer trots op Hajar en wenst haar veel succes volgende week zondag.
Recent nieuws
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025
-
Monteur valt in liftschacht aan de Van Beuningenhaven
Dinsdag 11 november 2025
-
12 dec: Kerstmarkt bij de Kleine Duiker
Zondag 9 november 2025
-
19 nov: Hoorzitting over bezwaar van Islamitisch Centrum Barendrecht
Vrijdag 7 november 2025