Kerkenpad: 9 kerken in Barendrecht zetten deuren open
Zaterdag 16 april 2016 (36 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s] Vanmiddag (Zaterdag 16 april 2016) hebben 9 kerken in Barendrecht de deuren geopend voor geïnteresseerden. Iedereen die deze kerken eens van binnen wilde bekijken was welkom. Zo hebben de kerken zich vandaag (Zaterdag 16 april 2016) laagdrempelig gepresenteerd en was er de mogelijkheid om de gebouwen van binnen te bekijken.
Kerkenpad
Stichting Hart voor Barendrecht organiseerde het kerkenpad in het kader van haar 10-jarig bestaan. Het is de vierde keer in de historie dat Barendrechtse kerken zich op deze manier gezamenlijk presenteren. Het thema van Kerkenpad 2016 was: “Inspiratie – Ontmoeting – Verdieping”.
Onderstaande foto’s zijn (in deze volgorde) van de volgende kerken:
- Eben-Haëzerkerk
- Maranathakerk
- Dorpskerk
- Bethelkerk
- Zuiderhavenkerk
- Immanuëlkerk
Daarnaast hadden ook de volgende kerken haar deuren geopend:
- St. Augustinusparochie
- Triomfatorkerk
- De Kandelaar
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Pakket- en fietsreparatiepunt ‘Het Zijspoor’ verhuisd van station Barendrecht naar de Gouwe
Vrijdag 23 januari 2026
-
Nieuw op de Middenbaan: Huidtherapeut Derméa Clinic
Woensdag 21 januari 2026
-
Spaanse Bar Carino binnenkort nieuw op ‘t Vlak
Dinsdag 20 januari 2026
-
OM eist 14 jaar cel en tbs in Barendrechtse zedenzaak: Verdacht van seksueel misbruik bij 31 kinderen
Vrijdag 16 januari 2026
-
Gemeente zet kerstboominzameling toch door met twee alternatieven: Inzameling en ophalen
Vrijdag 9 januari 2026