Dieren knuffelen, schilderen, schminken en eieren zoeken bij Paasfeest van De Kleine Duiker
Maandag 28 maart 2016 (24 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] Vandaag (Maandag 28 maart 2016) organiseerde De Kleine Duiker het jaarlijkse Paasfeest. Een dag vol activiteiten voor kinderen: van het knuffelen met konijntjes tot het beschilderen van een eigen ei. Een ritje op een paard of pony en het zoeken van verstopte paaseieren behoorde ook tot de mogelijkheden.
Ondanks de harde wind was er dus weer genoeg te beleven op De Kleine Duiker. Het aaien van de (pasgeboren) lammetjes was voor veel kinderen een populaire en soms ook spannende bezigheid.
Video: BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Fotograaf: Jordi Menheer, BarendrechtNU
(Op alle foto's berust copyright. Foto's mogen zonder toestemming v.d. fotograaf niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
11-Jarige Amin Imsirovic nieuwe Barendrechtse kinderburgemeester
Dinsdag 4 november 2025
-
Kado&zo Landelijk wonen sluit binnenkort alweer de deuren op de Middenbaan
Dinsdag 4 november 2025
-
Controle op bedrijventerrein Barendrecht: Illegale bewoning en sigaretten gevonden
Dinsdag 4 november 2025
-
Za 15 nov: Sinterklaasintocht Carnisse Veste 2025 op het Middeldijkerplein
Maandag 3 november 2025
-
Binnenkort nieuw aan het Onderlangs: Pilates studio “Pilates Society”
Zaterdag 1 november 2025