Sporters bij Aad van Loon halen ruim € 4.200 op voor Villa Joep
Maandag 21 maart 2016 (50 sec)
BARENDRECHT – [Foto’s + Video] Afgelopen zaterdag (19 maart) was er weer volop actie bij Aad van Loon sport als afsluiting van de actie voor Villa Joep. Met verschillende activiteiten zoals een sportmiddag, een wijnproeverij, koekjes verkopen, paaseitjes raden en een ElliptiGO tour is ruim € 4.000,- opgehaald. Diverse deelnemers hebben zich daarnaast letterlijk in het zweet gewerkt voor Villa Joep tijdens Tropical Spinning.
Villa Joep is een fonds tegen neuroblastoom kinderkanker. Donaties worden gebruikt voor onderzoek om de overlevingskansen van kinderen met neuroblastoom te vergroten.
Foto’s
Tropical spinning voor Villa Joep.
Geplaatst door Aad van Loon Sport op zaterdag 19 maart 2016
Video
Sport for Life bij Aad van Loon Sport in BarendrechtZaterdag 19 maart hebben Aad van Loon Sporters zich weer ingezet voor Villa Joep, het fonds tegen neuroblastoom kinderkanker. Er waren veel activiteiten, zowel sportief als minder sportief. Een korte impressie van de middag. En er is ook weer een mooi bedrag opgehaald. Hoeveel? Dat zie je aan het eind van het filmpje :-)
Geplaatst door Aad van Loon Sport op zaterdag 19 maart 2016
Recent nieuws
-
Gebouw aan Talmaweg 107 gesloopt voor nieuwe straat Talmapad met 7 eengezinswoningen
Donderdag 14 mei 2026
-
Burgemeester beëindigt weer verboden demonstratie op het spoor langs Havenspoorpad
Donderdag 14 mei 2026
-
Demonstratie door 16 personen op goederenspoorlijn langs Havenspoorpad weer verboden
Zondag 10 mei 2026
-
UPDATE: Voor het eerst (g)een wolf gezien bij de Kilweg in Barendrecht
Vrijdag 8 mei 2026
-
Zes maanden cel voor gewelddadige poging tot beroving van Gucci-pet aan de Platehaven
Vrijdag 8 mei 2026