Drie potentiële horecapartners voor Het Kruispunt
Vrijdag 29 januari 2016 (42 sec)
BARENDRECHT – Nadat een eerdere zoektocht naar een horecapartner voor Het Kruispunt vastliep, is de gemeente na een tweede uitvraag inmiddels in gesprek met drie serieuze kandidaten. De horecaondernemer in het te verbouwen Kruispunt wordt één van de hoofdgebruikers.
Zie ook: Nieuw ontwerp Het Kruispunt: Ruimere hal en patio op de eerste verdieping
Gesprekken
Volgens wethouder Monhemius hebben zes ondernemers een plan ingediend voor een horecagelegenheid in Het Kruispunt. Voorafgaand hieraan heeft de architect de voorlopige plannen gepresenteerd aan de geïnteresseerden en heeft de gemeente tevens de gelegenheid geboden om in eigen plannen desgewenst alternatieve randvoorwaarden te schetsen.
Wethouder Monhemius: “Op basis van plannen en gesprekken is de selectie nu teruggebracht tot drie potentiële partners, waarmee we in de laatste fase zitten om tot overeenstemming te komen.” Op dinsdag 16 februari wordt de voortgang besproken in een oriënterende commissievergadering.
Recent nieuws
-
Jongen van fatbike beroofd aan Van Beuningenhaven: Verdachte opgepakt, fiets terug bij eigenaar
Vrijdag 26 juni 2026
-
Wielerronde van Barendrecht op zaterdag 4 juli
Dinsdag 23 juni 2026
-
27 jun: Open Tuinen Dag Barendrecht 2026
Maandag 22 juni 2026
-
Gemeente is gebrek aan handhaving Oude Maas beu, eist per direct ingrijpen van recreatieschap
Dinsdag 16 juni 2026
-
15 jun – 21 aug: Afsluitingen door werkzaamheden aan Smitshoekse Baan
Vrijdag 12 juni 2026