Kinderkleding- en speelgoedbeurs Carnisse Haven haalt €2.200 op
Zaterdag 26 september 2015 (55 sec)
BARENDRECHT – Vanochtend (Zaterdag 26 september 2015) was het weer een gezellige drukte bij de kinderkleding- en speelgoedbeurs in Carnisse Haven. De beurs heeft tijdens deze editie het mooie bedrag van €2200,- opgebracht.
De opbrengst van de beurs wordt verdeeld tussen Carnisse Haven en Casa Ruchama. Deze stichting biedt hulp en huisvesting aan Roemeense weesjongeren die op hun 18e het weeshuis moeten verlaten. Van de jongeren wordt verwacht dat ze studeren of werken.
Vertegenwoordigers van deze stichting namen na afloop van de beurs, in aanwezigheid van een groep vrijwilligers een cheque in ontvangst van € 1100,- . Dit geld wordt gebruikt voor aanschaf van noodzakelijk textiel.
Vrijwilligers
De organisatie van de beurs bedankt ook langs deze weg alle enthousiaste en betrokken vrijwilligers die zich gedurende de voorbereidingen en op de beursdag zelf hebben ingezet. Geweldig dat zoveel mensen mee willen werken want zonder hen zou het niet mogelijk zijn om een grote happening als deze beurs te organiseren! En juist mede door hen kan terug gekeken worden op een geslaagde beurs.
De voorjaarsbeurs staat overigens alweer gepland: deze vindt plaats op zaterdag 2 april 2016. Noteer deze datum dus alvast in uw agenda!
Recent nieuws
-
Man gegijzeld, aangereden en mishandeld vanaf parkeerplaats aan Henry Dunantlaan
Woensdag 1 oktober 2025
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025
-
Jaya’s aan ‘t Vlak al weken gesloten, winkel leeg en logo weggehaald
Dinsdag 30 september 2025
-
Automobiliste zonder rijbewijs morst drinken, raakt afgeleid en rijdt lantaarnpaal omver langs Dierensteinweg
Zondag 28 september 2025
-
Flexflitser deelt weer 3.160 boetes uit aan de Portlandse Baan
Vrijdag 26 september 2025