Gentlemen’s Ride op zaterdag 29 augustus
Dinsdag 4 augustus 2015 (45 sec)
BARENDRECHT – Op zaterdag 29 augustus vindt de Gentlemen’s Ride van Barendrecht weer plaats: een ludieke fietstocht voor de heren! De Gentlemen’s Ride is een evenement voor echte Heren waarin fietsen, borrelen en mannenvermaak centraal staat.
Om 15:00 uur starten tientallen gents in klassieke “heerenkostuums” vanaf de Middenbaan (gemeentehuisplein) aan hun rondrit op de fiets. Bekijk hier de sfeerimpressie van de editie van vorig jaar.
Fietstocht
Tijdens de fietstocht zullen er diverse tussenstops worden gemaakt. Dit jaar zal dat gebeuren bij: Brasserie Vrijenburg (Barendrecht), Abel. Restaurant (Poortugaal) en in Rhoon bij Rhoon Golfcenter.
Aanmelden
Wie mee wil rijden met de De Gentlemen’s Ride kan zich aanmelden via deze website. De kosten bedragen €25 per persoon, dit is inclusief 3 drankjes en een maaltijd.
De fietstocht is uitsluitend voor heren maar iedereen is van harte welkom om na afloop aan te sluiten. Voor €7,50 per persoon eet iedereen gezellig mee! Alleen borrelen? Iedereen is van harte welkom!
Recent nieuws
-
Nieuw bootcampparcours geopend in Carnisser Park op geluidswal A15
Donderdag 16 juli 2026
-
Demonstraties tegen AZC in Barendrecht én tegen-anti-AZC demonstratie op gemeentehuisplein
Woensdag 15 juli 2026
-
Nieuw fietspad door Zuidpolder geopend en start van nieuwbouw Wilgen erf
Woensdag 15 juli 2026
-
Foto’s + video’s: Truckrun Barendrecht 2026
Zaterdag 11 juli 2026
-
Uitslaande grote brand in bedrijfspand aan de Fennaweg
Donderdag 2 juli 2026