16 dec: Kerstwandeling ‘Toekomst vol van Hoop’ in Carnisselande
Zondag 27 november 2022 (43 sec)
BARENDRECHT – Stichting Hart voor Barendrecht organiseert voor de 9e maal de kerstwandeling, voorheen ‘Bethlehem in Barendrecht’ genaamd, dit jaar ‘Toekomst vol van Hoop’. De wandeling concentreert zich in en rond het centrum in Carnisselande op 16 december 2022.
Langs een sfeervol verlichte route van ca. 2,5 km worden 14 taferelen uit het kerstverhaal gespeeld. Veel vrijwilligers, de Zorgnijverij en het Albeda Beauty & Fashioncollege te Rotterdam zijn hard aan het werk voor de taferelen met Romeinse soldaten, de drie Wijzen en met attributen voor een nieuw tafereel: Zacharias in de tempel.
Iedereen is vrijdag 16 december 2022 van harte welkom om mee te wandelen. Je kunt starten tussen 18:00 en 19:00 uur vanaf de parkeerplaats van kerkelijk centrum Carnisse Haven (Noordersingel 30, Barendrecht). Deelname is gratis. Aan het eind van de wandeling staat warme chocomelk klaar voor de deelnemers.
Kom bij voorkeur op de fiets of met openbaar vervoer i.v.m. beperkte parkeerruimte.
Recent nieuws
-
Mishandeling op fietspad Sweelincklaan: Slachtoffer in de rug getrapt door 2 personen op scooter
Maandag 23 januari 2023
-
21km kabel gestolen tussen de 7.000 zonnepanelen bij waterzuiveringsinstallatie aan de Achterzeedijk
Vrijdag 20 januari 2023
-
December 2022: Straatroof Riederpad, 7 mishandelingen en afname van fietsendiefstal
Woensdag 18 januari 2023
-
Twee auto’s in brand op parkeerplaats aan de Schubertdreef
Maandag 16 januari 2023
-
15 sollicitanten voor burgemeesterschap Barendrecht: 14 mannen en 1 vrouw van 34 tot 62 jaar
Donderdag 12 januari 2023