16 dec: Kerstwandeling ‘Toekomst vol van Hoop’ in Carnisselande
Zondag 27 november 2022 (43 sec)
BARENDRECHT – Stichting Hart voor Barendrecht organiseert voor de 9e maal de kerstwandeling, voorheen ‘Bethlehem in Barendrecht’ genaamd, dit jaar ‘Toekomst vol van Hoop’. De wandeling concentreert zich in en rond het centrum in Carnisselande op 16 december 2022.
Langs een sfeervol verlichte route van ca. 2,5 km worden 14 taferelen uit het kerstverhaal gespeeld. Veel vrijwilligers, de Zorgnijverij en het Albeda Beauty & Fashioncollege te Rotterdam zijn hard aan het werk voor de taferelen met Romeinse soldaten, de drie Wijzen en met attributen voor een nieuw tafereel: Zacharias in de tempel.
Iedereen is vrijdag 16 december 2022 van harte welkom om mee te wandelen. Je kunt starten tussen 18:00 en 19:00 uur vanaf de parkeerplaats van kerkelijk centrum Carnisse Haven (Noordersingel 30, Barendrecht). Deelname is gratis. Aan het eind van de wandeling staat warme chocomelk klaar voor de deelnemers.
Kom bij voorkeur op de fiets of met openbaar vervoer i.v.m. beperkte parkeerruimte.
Recent nieuws
-
Arrestatieteam valt woning binnen aan de Arent Maertensvliet
Woensdag 14 mei 2025
-
Visser in scootmobiel rijdt water Kooiwalbos in
Dinsdag 13 mei 2025
-
Gemeente start handhaving tegen activiteiten van Islamitisch Centrum Barendrecht
Dinsdag 13 mei 2025
-
Nieuw aan het Havenhoofd: The Roots brengt fine dining op pizzadeeg
Maandag 12 mei 2025
-
17 en 18 mei: Open dagen Maasoever Spoorweg
Zondag 11 mei 2025