28 sept: Burendag bij Distinto, ontmoeting en kennismaking met de buurt
Vrijdag 27 september 2019 (39 sec)
BARENDRECHT – Huis Distinto organiseert op 28 september 2019 tussen 13:00 en 15:00 uur een open huis in het kader van Burendag. Er is ruimte voor ontmoeting en kennismaking met het werk Stichting Distinto. Koffie, thee en zelfgemaakte poffertjes staan voor u klaar! Middels een uitgezette speurtocht kunnen kinderen verder kennismaken met de wijk.
Distinto begeleidt vanuit maatschappelijke betrokkenheid en een christelijke identiteit kinderen met gedragsproblemen, diverse vormen van autisme en psychiatrische stoornissen in hun ontwikkeling. Naast het bieden van huisvesting aan Distinto als professionele zorgaanbieder organiseert het Huis ook niet gefinancierde activiteiten voor kinderen en hun ouders.
Huis Distinto is gelegen langs de Voordijk, aan de Dennenhout 3 in Barendrecht.
Artikel: 28 sept: Burendag bij Distinto, ontmoeting en kennismaking met de buurt – https://t.co/ZOMPuExvlH #Distinto #Barendrecht pic.twitter.com/8INt9TgI6h
— BarendrechtNU (@BarendrechtnuNL) September 27, 2019
Recent nieuws
-
Vrouw mishandeld, man aangehouden aan het Riederveld
Donderdag 20 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025