14 juni: 4e editie van Beach tennis toernooi in Barendrecht
Vrijdag 7 juni 2019 (39 sec)
BARENDRECHT – Op vrijdag 14 juni zal de 4e editie van het Barendrecht Beachtennis toernooi worden georganiseerd. Tennisvereniging Barendrecht (TVB) organiseert samen met de buurtsportcoach dit sportieve evenement op sportpark de Bongerd. Er zal worden gespeeld voor de Barendrecht Beach Wisseltrofee.
Organisatoren Vivian Polak, Marieke Bijl, Leon van der Wilk en Wouter van de Pas hopen weer op een mooie opkomst en een gezellige avond. Iedereen van 18 jaar en ouder is welkom om deel te nemen. Het maakt niet of men ervaren of beginnend is. Publiek is uiteraard ook welkom.
De wedstrijden worden gespeeld van 19:00 tot 22:00 uur op de beach sportvelden bij Korfbalvereniging Vitesse op Sportpark de Bongerd. Inschrijven kan vanaf heden via buurtsportcoach@kijkopwelzijn.nl
Bekijk hier de foto’s van vorig jaar: Tennisverenigingen organiseren samen Beach Tennis Toernooi op de Bongerd
Recent nieuws
-
29 en 30 augustus: Familie, foodtruck en muziekfestival Picknick in ‘t Park 2025
Dinsdag 8 juli 2025
-
Aanrijding op de Sweelincklaan: Taxibusje tegen boom gebotst
Maandag 7 juli 2025
-
Auto bovenop vangrail bij ongeval op A15
Vrijdag 4 juli 2025
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025