25 mei: Family Fair bij de Immanuëlkerk met rommel- en boekenmarkt
Zondag 19 mei 2019 (36 sec)
BARENDRECHT – Op zaterdag 25 mei wordt van 9.30 tot 13.30 uur een ‘Family Fair’ gehouden bij de Immanuëlkerk (Klarinetweg 2, dichtbij supermarkt Dirk).
Er is een rommel- en boekenmarkt. Daarnaast is er van alles te koop, zoals (dozen met) groente en fruit, perssinaasappels, tassen, nieuwe boeken, bloemen en boeketten, stroopwafels, speelgoed. Er is koffie, thee, frisdrank en gebak. En voor de lunch zijn er snacks, tosti’s, soep, patat en broodjes hamburgers.
Boeken en spullen voor de rommelmarkt zijn erg welkom. Die kunnen op vrijdagavond 24 mei worden ingeleverd in de kerk.
Met de opbrengst wordt het sociaal en evangelisatiewerk van kerken in Polen ondersteund. En ook het werk van artsenechtpaar Folmer dat in een Congolees ziekenhuis veel zieken helpt en veel levens redt.
Recent nieuws
-
Lintjesregen 2026: Acht Barendrechters Koninklijk onderscheiden
Vrijdag 24 april 2026
-
4 mei: Dodenherdenking bij het Doormanplein en in de Dorpskerk
Woensdag 22 april 2026
-
28 jun: Zuidpolder Trail: Uniek en kleinschalig hardloop evenement door de Zuidpolder
Dinsdag 21 april 2026
-
Melding van overval aan de Ebweg, drie personen aangehouden
Maandag 20 april 2026
-
Vanaf 24 april: Aanleg van nieuw asfalt op A15 Barendrecht, meerdaagse afsluitingen
Maandag 20 april 2026