Kindervoorstelling ‘De Speelfabriek’ op 14 november weer in De Baerne
Woensdag 3 oktober 2018 (1 min)
BARENDRECHT – Woensdag 26 september was het weer tijd voor de eerste voorstelling van De Speelfabriek bij CultuurLocaal. In deze voorstelling laat Tante T kinderen van 4 tot 8 jaar mee doen met het verzinnen en spelen van verhalen.
De volgende voorstelling van De Speelfabriek is op woensdag 14 november 2018 van 15:00 tot 16:00uur. Dan komt Frietje op bezoek! Kaartjes kosten €4,00 per kind, inclusief maximaal twee begeleiders. Reserveren kan door een mail te sturen naar miranda@cultuurlocaal.nl.
De Speelfabriek
Afgelopen woensdag was Buurman Ben op bezoek en zat pianodocent Wim Soeters klaar om de verhalen muzikaal te begeleiden. Maar Buurman Ben veranderde ineens in de ToetsenTovenaar. Hij betoverde Wim en zijn piano, waardoor hij soms alleen maar hoog, laag, snel of met dezelfde toetsen kon spelen… gelukkig hielpen de kinderen uit de zaal Tante T om de tovenaar te verslaan. Er werden allerlei slimme manieren verzonnen om de tovenaar aan te pakken: door stiekem zijn toverstaf af te pakken tijdens een concert, hem te laten schrikken door een getekende dinosaurus, door het vertellen van een sprookje en door een snelle-spreuken-toverdrank. Uiteindelijk kwam alles uiteraard weer goed en vertelde Tante T alles aan Ben!
Bijschrift foto: Tante T en Buurman Ben in De Baerne (foto Ruben Gouman)
Recent nieuws
-
Explosie en autobrand bij autobedrijf aan de Zwolseweg
Donderdag 1 oktober 2026
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026
-
14-jarige jongen zwaar mishandeld aan Swarttouwhaven: Veelvuldig tegen hoofd geschopt
Vrijdag 25 september 2026
-
Nachtafsluitingen bij werkzaamheden 2e en 3e Barendrechtseweg, nieuwe drempel op 1e Barendrechtseweg
Maandag 21 september 2026
-
Boete voor inwoner die online vuurwerk bestelde en liet bezorgen aan de Eikenwede
Zaterdag 19 september 2026