26 – 29 maart: Paastoernooi bij Biljartvereniging Carnisselande Barendrecht in sporthal de Riederpoort
Zondag 4 maart 2018 (38 sec)
BARENDRECHT – De 5e editie van het jaarlijkse paastoernooi bij Biljartvereniging Carnisselande Barendrecht staat weer voor de deur. Het toernooi start op maandag 26 maart om 12.00 uur met de loting, deze zal plaatsvinden in de kantine van sporthal de Riederpoort.
Om 13.00 uur wordt er gestart met de voorronden, deze worden op dinsdag en woensdag eveneens om 13:00 uur voortgezet. Bezoekers zijn welkom om naar de wedstrijden tussen de leden te komen kijken.
Finale
Op donderdag 29 maart zal de finaledag plaatsvinden, deze start om 13.00 uur. Rond 16.00 uur worden de prijzen uitgereikt.
Biljartvereniging secretaris Aad Vermasen: “Dankzij onze sponsoren, Dirk v/d Broek, Gezond en wel, Kaas en zo, Olaf de Ridder wijnen, Kippie Barendrecht, Limburgia vlaaien en het Rozenpakhuys kunnen wij dit jaar weer een geweldig, gezellig en een sportief paastoernooi organiseren.“
Recent nieuws
-
Autobrand aan het Scharwater
Maandag 16 juni 2025
-
Hair & Beauty Kappers aan de Dorpsstraat sluit na vandaag definitief de deuren
Zaterdag 14 juni 2025
-
Nieuw op de Middenbaan: Tattoostudio True Spirit Tattoo
Vrijdag 13 juni 2025
-
De Barendbomen gaan stoepkrijten: Genieten van de natuur die er al is én geld inzamelen voor nieuwe bomen
Woensdag 11 juni 2025
-
Zaterdag 14 juni: Veteranendag Barendrecht 2025
Woensdag 11 juni 2025