27 feb: Sportfeest voor kinderen in sporthal De Kruidentuin en De Driesprong
Vrijdag 16 februari 2018 (58 sec)
BARENDRECHT – De Buurtsportcoaches van Marlyne In&Outdoor organiseren elke schoolvakantie een sportfeest voor alle kinderen uit Barendrecht. In de voorjaarsvakantie vinden er op dinsdag 27 februari twee activiteiten plaats.
In de ochtend is er een sportinstuif voor de peuters in gymzaal de Kruidentuin en in de middag is het de beurt aan de basisschoolkinderen in sporthal de Driesprong.
Sportfeest voor kinderen van 2 en 3 jaar oud
Op dinsdag 27 februari 2018 vindt er weer een leuke editie plaats van het peutersportfeest in gymzaal De Kruidentuin in Barendrecht. De peuters worden uitgedaagd met leuke sport- en spelonderdelen. Het feest is van 09:30 tot 11:00 uur. Deelname kost €1,-. Ouders/verzorgers kunnen in Het Tuinhuis blijven voor koffie/thee.
Sportfeest voor kinderen van 4 t/m 12 jaar
Op dinsdag 27 februari 2018 vindt de editie van het sportfeest voor basisschoolkinderen plaats in sporthal de Driesprong aan de Marijkesingel 20 in Barendrecht. We nodigen alle kinderen vanaf 4 jaar uit om te komen sporten op het sportfeest van 13:00 tot 15:00 uur. Deelname kost €1,-
Inschrijven en betalen voor beide activiteiten kan aan de deur. Daarnaast kunt u ook voor meer informatie en/of aanmelden voor de beide feesten als ook voor S.V. Peuter op de website terecht: marlyneinenoutdoor.nl
Recent nieuws
-
Boa constrictor kronkelt over straat aan de Kempenaar, wie mist zijn slang?
Woensdag 1 oktober 2025
-
Man gegijzeld, aangereden en mishandeld vanaf parkeerplaats aan Henry Dunantlaan
Woensdag 1 oktober 2025
-
Motie van treurnis tegen burgemeester: Wist van verkrachting van minderjarige bij AZC, informeerde college en raad niet
Woensdag 1 oktober 2025
-
Jaya’s aan ‘t Vlak al weken gesloten, winkel leeg en logo weggehaald
Dinsdag 30 september 2025
-
Automobiliste zonder rijbewijs morst drinken, raakt afgeleid en rijdt lantaarnpaal omver langs Dierensteinweg
Zondag 28 september 2025