24 jan: Nieuwe kindervoorstelling van De Speelfabriek weer te zien bij CultuurLocaal
Maandag 15 januari 2018 (40 sec)
BARENDRECHT – Op 24 januari speelt Tante T weer een voorstelling van De Speelfabriek in De Baerne. De voorstelling is volledig geïmproviseerd en de kinderen mogen als ze dat willen zelf ook meespelen. De voorstelling is geschikt voor kinderen tussen 4 en 8 jaar.
De voorstelling is van 14:30 – 15:30u. Kaarten kosten 4 euro en kunnen gereserveerd worden via miranda@cultuurlokaal.nl.
Remy’s popcorn
Deze keer komt Remy’s popcorn op visite in De Speelfabriek, maar niet alleen. Hij heeft namelijk zijn poppen meegenomen. Elke pop is weer anders en ze houden er van om op avontuur te gaan. Dat komt vast wel goed in De Speelfabriek! Samen met de kinderen gaan de poppen heel veel verhalen tot leven brengen. De voorstelling wordt muzikaal begeleid door Wim Soeters op de piano.
Artikelfoto: Archieffoto van een eerdere voorstelling van De Speelfabriek
Recent nieuws
-
Auto uitgebrand na explosie aan de Bachlaan
Maandag 26 oktober 2026
-
100 kilo cocaïne en 8 aanhoudingen bij inval aan de Gebroken Meeldijk
Dinsdag 20 oktober 2026
-
Man steekt vuurwapen in mond, politie schiet man in been bij de Oude Maas
Maandag 19 oktober 2026
-
Explosie en autobrand bij autobedrijf aan de Zwolseweg
Donderdag 1 oktober 2026
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026