24 jan: Nieuwe kindervoorstelling van De Speelfabriek weer te zien bij CultuurLocaal
Maandag 15 januari 2018
(40 sec)
– Reageer via Facebook ( )
BARENDRECHT – Op 24 januari speelt Tante T weer een voorstelling van De Speelfabriek in De Baerne. De voorstelling is volledig geïmproviseerd en de kinderen mogen als ze dat willen zelf ook meespelen. De voorstelling is geschikt voor kinderen tussen 4 en 8 jaar.
De voorstelling is van 14:30 – 15:30u. Kaarten kosten 4 euro en kunnen gereserveerd worden via miranda@cultuurlokaal.nl.
Remy’s popcorn
Deze keer komt Remy’s popcorn op visite in De Speelfabriek, maar niet alleen. Hij heeft namelijk zijn poppen meegenomen. Elke pop is weer anders en ze houden er van om op avontuur te gaan. Dat komt vast wel goed in De Speelfabriek! Samen met de kinderen gaan de poppen heel veel verhalen tot leven brengen. De voorstelling wordt muzikaal begeleid door Wim Soeters op de piano.
Artikelfoto: Archieffoto van een eerdere voorstelling van De Speelfabriek
Recent nieuws
-
Tarieven gemeentebelasting 2021 vastgesteld: Afvalstoffenheffing stijgt met 19%
Zaterdag 16 januari 2021
-
L2Fiber komt eind januari met concrete planning voor uitrol van glasvezel in Barendrecht
Donderdag 14 januari 2021
-
Dierensteinweg afgesloten na aanrijding met personenauto en vrachtwagen
Woensdag 13 januari 2021
-
Oplossing voor gaten in talud spoortunnel kan nog 2 jaar duren
Woensdag 13 januari 2021
-
Wethouder Proos wil met brandbrief aandacht vragen voor ‘vergeten’ ondernemers: Concrete voorbeelden van belang
Woensdag 13 januari 2021