Kom woensdagmiddag knutselen in de hooimijt op de Kleine Duiker
Maandag 8 januari 2018 (44 sec)
BARENDRECHT – Op onze recreatieboerderij De Kleine Duiker zetten ze zich graag in voor de jongste bezoekers! Ook dit jaar worden er weer tal van activiteiten georganiseerd.
Vanaf woensdag 10 januari, en dan telkens op de tweede en vierde woensdag van de maand, kunnen kinderen van 4 t/m 12 jaar tussen 13.00 uur en 16.00 uur komen knutselen in de hooimijt op de Kleine Duiker. Elke knutselmiddag heeft een eigen thema.
Dieren
Op 10 januari 2018 zal het thema van de knutselmiddag “dieren” zijn. Voor knutselmateriaal wordt gezorgd. Na afloop mogen de kinderen hun knutsels mee naar huis nemen. De kosten voor een middag knutselen bedragen € 2,50 per kind, ranja en wat lekkers inbegrepen.
Aanmelden
Er is maar beperkt plaats en daarom moeten kinderen vooraf worden aangemeld. Dat kan via de mail: info@dekleineduiker.nl. Kinderen vanaf de leeftijd van 8 jaar kunnen zonder begeleiding deelnemen. Tot 8 jaar vragen we u om mee te komen om te helpen.
Recent nieuws
-
Auto uitgebrand na explosie aan de Bachlaan
Maandag 26 oktober 2026
-
100 kilo cocaïne en 8 aanhoudingen bij inval aan de Gebroken Meeldijk
Dinsdag 20 oktober 2026
-
Man steekt vuurwapen in mond, politie schiet man in been bij de Oude Maas
Maandag 19 oktober 2026
-
Explosie en autobrand bij autobedrijf aan de Zwolseweg
Donderdag 1 oktober 2026
-
Aanrijding fatbike/fietser op 2e Barendrechtseweg, scootmobiel rijdt door bij tweede ongeval
Dinsdag 29 september 2026