12 okt: Voorlichtingsbijeenkomst “Project Waaks” voor hondenbezitters
Vrijdag 29 september 2017 (51 sec)
BARENDRECHT – Op 12 oktober 2017 is er voor inwoners van Carnisselande de bijeenkomst Waaks! De naam zegt het al een beetje, deze bijeenkomst is gericht op hondenbezitters. Zij zijn namelijk relatief veel buiten en kennen hun wijk goed. Het valt hen dus ook op wanneer er iets afwijkt.
De politie kan die extra oren en ogen in de wijk goed gebruiken! Wist u bijvoorbeeld dat een groot deel van de aanhoudingen wordt gedaan doordat alerte inwoners direct 1-1-2 bellen als ze een verdachte situatie zien?
Veiligheid
Woont u in Carnisselande, heeft u een trouwe viervoeter en draagt u graag een steentje bij aan een veilig Barendrecht? Kom dan op 12 oktober om 19.15u naar de Waterpoort aan het Middeldijkerplein en leer verdacht gedrag en verdachte situaties herkennen. U ontvangt praktische tips en kunt zo op een verantwoorde manier Barendrecht nog veiliger maken!
Aanmelden
Aanmelden kan tot 9 oktober 2017 via veiligheid@bar-organisatie.nl. Geef daarbij ook aan of u alleen of met meer personen komt. Later volgt er nog een bijeenkomst voor Barendrecht Centrum.
Recent nieuws
-
Zondag 6 juli: Nederlands Kampioenschap BMX Racing bij Fietscrossclub Barendrecht
Vrijdag 27 juni 2025
-
5 en 6 juli: Gratis Jazz evenementen in Het Kruispunt en de Bethelkerk
Donderdag 26 juni 2025
-
64 nieuwbouw appartementen Zeeheldenbuurt (sociale huur) vanaf 2 juli op Woonnet Rijnmond
Woensdag 25 juni 2025
-
Dwangsom van €20.000 opgelegd om activiteiten van Islamitisch centrum Barendrecht aan Bijdorpplein te stoppen
Woensdag 25 juni 2025
-
Friendswonen, laatste inschrijfmogelijkheid: Kans voor jongeren op woonruimte in Lagewei
Woensdag 25 juni 2025