17 mei: Opening van educatieve route bij De Kleine Duiker
Zondag 30 april 2017 (46 sec)
BARENDRECHT – Op woensdagmiddag 17 mei wordt om 13.30 uur de educatieve route op De Kleine Duiker officieel geopend. Iedereen – jong en oud – is welkom bij de opening. De route is financieel mogelijk gemaakt door een aantal fondsen, sponsors en vrienden van De Kleine Duiker. Veel vrijwilligers en cliënten hebben de afgelopen tijd hard gewerkt aan de realisatie.
De educatieve route is een pad over het terrein van de boerderij en richt zich voornamelijk op kinderen. Al spelend leren zij het nodige over het leven op een gemengd boeren bedrijf en over de agrarische geschiedenis van Barendrecht.
Boerderij
Op De Kleine Duiker komen verschillende functies bijeen. Het is een recreatieboerderij, een kinderboerderij en een plek waar mensen met een verstandelijke beperking een zinvolle dagbesteding hebben. Verder werken op De Kleine Duiker een aantal medewerkers en tientallen vrijwilligers. De Kleine Duiker streeft ernaar de ontmoetingsplek van Barendrecht te worden. De educatieve route past in deze ambitie.
Recent nieuws
-
29 aug: Zomerfeest voor kinderen bij De Kleine Duiker
Vrijdag 28 augustus 2026
-
Brand bij verborgen tentenkamp in bosgebied langs A15 Vaanplein
Donderdag 27 augustus 2026
-
Politie deelt beelden van verdachten van fatbike straatroof aan Van Beuningenhaven
Zondag 23 augustus 2026
-
Bedreiging met vuurwapen, zwaarbewapende politie eenheid gaat woning binnen aan Olmenwede
Vrijdag 21 augustus 2026
-
Portlandse Baan krijgt FocusFlitser en FlexFlitser komt ook langs 2e Barendrechtseweg en Ziedewijdsebaan
Vrijdag 21 augustus 2026