3 april: Speurtocht Inbraakpreventie in de wijk Vrijenburg
Zondag 26 maart 2017 (46 sec)
BARENDRECHT – Maandag 3 april organiseert het Jeugd- en Jongerenwerk i.s.m. de Buurtsportcoach van KijkopWelzijn en de Politie een speurtocht t.b.v. inbraakpreventie voor de groepen 8 van CBS de Vrijenburg.
Op initiatief van de wijkagent van Vrijenburg is er in oktober al een eerdere speurtocht georganiseerd in Carnisselande om inbraakpreventie onder de aandacht te brengen. Ook dit maal wordt op een creatieve manier aandacht gevraagd voor dit onderwerp.
Inbraakpreventie
De meivakantie komt er weer aan en het is daarom belangrijk dat bewoners, dus ook kinderen, bewust worden gemaakt van het veilig achterlaten van de woning. In verschillende straten worden door de kinderen huis aan huis informatiefolders verspreid. Burgemeester van Belzen, hoofd openbare orde en veiligheid, zal het startsein geven van deze actie. De speurtocht duurt van 09:00 tot uiterlijk 12:00 en loopt door heel de wijk Vrijenburg.
Heeft u vragen over woninginbraken of andere zaken? Kijk op vraaghetdepolitie.nl voor meer informatie.
Foto: De speurtocht van oktober 2016
Recent nieuws
-
Stille tocht voor slachtoffer van dodelijk ongeval op Noldijk
Dinsdag 14 oktober 2025
-
Heinenoordtunnel vannacht volledig afgesloten (ook voor fietsers) voor tests met noodstroomvoorziening
Maandag 13 oktober 2025
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025
-
Oliebollenkraam geopend op het Middeldijkerplein, dit jaar niet op het Havenhoofd
Zaterdag 11 oktober 2025
-
Vergunning verleend voor geldkiosk met geldautomaat aan het Achterom
Vrijdag 10 oktober 2025