Vrijdag gratis concert van pianiste Valentina Lisitsa in Het Kruispunt
Woensdag 18 januari 2017 (50 sec)
BARENDRECHT – Aanstaande vrijdag (20 jan) geeft pianiste Valentina Lisitsa om 15:00 uur een gratis concert in Het Kruispunt. Pianodocente Nathalie Giesbers heeft de Oekraïense muzikante naar Barendrecht weten te halen: “Om klassieke muziek kenbaar te maken voor alle mensen, wil ik jullie met trots mededelen dat het mij is gelukt om de wereldberoemde pianiste Valentina Lisitsa een gratis concert te laten geven in Barendrecht!”
Wie aanwezig wil zijn bij het concert kan zich aanmelden door een mail te sturen naar valentinalisitsabarendrecht [@] gmail.com, waarna je een bevestiging krijgt. LET OP: er kunnen maximaal 100 mensen aanwezig zijn, dus wees op tijd met aanmelden! (vol=vol)
Piano
Lisitsa is één van de meest bekeken pianisten op YouTube, waarbij het totaal aantal weergaven in de tientallen miljoenen loopt (133 miljoen op het moment van schrijven).
Het programma ziet er als volgt uit:
- Haydn: Piano Sonata E flat Major #52
- Beethoven: Piano Sonata op. 57 in F minor ”Appassionata”
- Pauze
- Ravel: Gaspard de la nuit
- Russorgsky: Pictures at an Exhibition
Fotograaf: Michael von Aichberger (CC)
Video: ValentinaLisitsa , BarendrechtNU
(Op alle video's berust copyright. Video's mogen zonder toestemming v.d. maker niet worden gekopieerd of worden overgenomen.)
Recent nieuws
-
Ron’s Oliebollenkraam terug op het gemeentehuisplein
Woensdag 22 oktober 2025
-
Stille tocht voor slachtoffer van dodelijk ongeval op Noldijk
Dinsdag 14 oktober 2025
-
Heinenoordtunnel vannacht volledig afgesloten (ook voor fietsers) voor tests met noodstroomvoorziening
Maandag 13 oktober 2025
-
23-jarige fietser overleden bij aanrijding met auto op Noldijk, automobilist onder invloed
Zondag 12 oktober 2025
-
Oliebollenkraam geopend op het Middeldijkerplein, dit jaar niet op het Havenhoofd
Zaterdag 11 oktober 2025