20 okt: Allereerste Brusjes Fundag van Barendrecht
Donderdag 13 oktober 2016 (53 sec)
BARENDRECHT – Op donderdag 20 oktober a.s. organiseert KijkopWelzijn Steunpunt Mantelzorg, in samenwerking met Barendrecht Sport en de Buurtsportcoach Barendrecht, de Brusjes Fundag! Wat zijn Brusjes? Brusjes (samenvoeging van broertjes en zusjes) zijn kinderen die opgroeien met bijvoorbeeld een zieke broer, zus of ouder. Deze kinderen hebben vaak net een andere thuissituatie dan gewoonlijk en ‘zorgen’ vaak mee. Om deze Brusjes in het zonnetje te zetten, hebben we een speciale Fundag georganiseerd.
Heb jij een broertje met een beperking, een zieke moeder of gehandicapt zusje? Dan ben je van harte uitgenodigd om naar de Fundag te komen. Alleen nog even opgeven! Er kan deze middag van 13.00 – 15.00 van alles gedaan worden. Zo is er o.a. een sport-, knutsel- en spelletjeshoek waar onder begeleiding diverse leuke activiteiten gedaan kunnen worden. Ouders en verzorgers zijn van harte welkom om plaats te nemen in de koffiehoek, waar een gratis kopje koffie en/of thee klaar staat.
Inschrijven
De toegang is gratis. Inschrijven is verplicht en kan alleen via het emailadres buurtsportcoach [@] kijkopwelzijn.nl Brusjes Fundag: 20 oktober, 13.00 – 15.00. Locatie: Sporthal Waterpoort, Middeldijkerplein 9, Barendrecht
Recent nieuws
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht Carnisselande op het Middeldijkerplein
Zondag 16 november 2025
-
FOTO’S: Sinterklaasintocht centrum Barendrecht
Zondag 16 november 2025
-
Vlammen slaan uit kledingcontainer aan de Vrijenburgweg
Zondag 16 november 2025
-
Aanhoudingen na aantreffen van 8 kilo hennep in verborgen ruimte
Vrijdag 14 november 2025
-
Aanhoudingen na poging beroving aan de Platehaven, schouder uit de kom geslagen bij slachtoffer
Woensdag 12 november 2025