29 sept: Loslaten van Galloway runderen in de Barendrechtse Zuidpolder
Woensdag 21 september 2016 (42 sec)
BARENDRECHT – Donderdag 29 september 2016 laat wethouder Ingeborg Monhemius vier Galloway runderen vrij. Dit zal gebeuren op het weiland naast de waterpartij met de vlonder. Vindt u het leuk hier bij te zijn? Kom dan op 29 september om 10.30 uur naar de Zuidpolder!
U kunt het beste parkeren op de parkeerplaats aan de Ziedewijdsekade. Deze parkeerplaats is te bereiken vanaf de rotonde Achterzeedijk, Randweg en Ziedewijdsekade. U kunt natuurlijk ook op de fiets komen.
Zuidpolder
De Zuidpolder is nog volop in ontwikkeling. De afgelopen 3 jaar is het gebied getransformeerd van agrarisch naar een natuur- en recreatiegebied. Het loslaten van de Galloway runderen is hiervan een volgende stap.
Zie ook: Nieuwe kudde Schotse Hooglanders losgelaten in natuurgebied Koedood
Foto: S. Rae (CC BY 2.0) * De artikelfoto betreft een rechtenvrije foto van een Galloway rund. Het is nog niet bekend hoe groot alle runderen in Barendrecht zullen zijn.
Recent nieuws
-
Vrouw met veel teveel alcohol op raakt 10 maanden rijbewijs kwijt na veroorzaken ongeval Barendrechtseweg
Vrijdag 8 augustus 2025
-
4-30 aug: Carnisser Baan afgesloten tussen Lijsterbeswede en Vrijenburglaan ivm werkzaamheden aan rotonde
Vrijdag 25 juli 2025
-
Schoolzone bij basisschool De Draaimolen: Draaihekken over weg om auto’s te weren tijdens haal- en brengtijden
Donderdag 24 juli 2025
-
Flowers & Wood in Carnisse Veste stopt als bloemenwinkel: “Niet meer rendabel”, focus naar meubels
Donderdag 24 juli 2025
-
Moskee mag activiteiten van rechter (voorlopig) voortzetten in pand Bijdorpplein, besluit over dwangsom uitgesteld
Woensdag 23 juli 2025